Een terras, een tuin en een wasserij verwelkomen je bij Casa Jardim Mar by Our Madeira. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een restaurant.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Jardim Mar by Our Madeira bieden volop comfort dankzij privézwembaden en gemeubileerde balkons, naast leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
2 badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders en een dvd-speler
dit aparthotel ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Calheta. Bezoek culturele hoogtepunten Casa das Mudas Kunstcentrum en Museo Etnográfico de Madeira. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centro Cultural John Dos Passos en Lavazwembaden. Ga voor waterpret zoals snorkelen en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Calheta
Beschikt Casa Jardim Mar by Our Madeira over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Jardim Mar by Our Madeira?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Jardim Mar by Our Madeira inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Jardim Mar by Our Madeira uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Jardim Mar by Our Madeira?
Dit aparthotel ligt aan het water, op 2,7 km van Casa das Mudas Kunstcentrum en op 15 km afstand van Calheta Beach en Igreja da Fajã da Ovelha (kerk). Ook Igreja de Nossa Senhora da Luz en Beachside Square liggen op 15 km afstand.