Geheel appartement
Meraviglia at New Giza
Appartement met gratis parkeerplaatsen in 6 oktober
Fotogalerie voor Meraviglia at New Giza





Geheel appartement
Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Prime Select The Crown
Prime Select The Crown
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Schoonmaakkosten: USD 107 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in 6 oktober. Groot Egyptisch Museum en Egyptisch museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Piramide van Cheops. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al Ahly Sporting Club - El Sheikh Zayed of Al-Ahly Sports Club.

B2, Carnell Park, NewGiza, 6th of October City, Giza Governorate, 12513
In de buurt
- El Hassana Koepel Beschermd Gebied - 4 min. rijden - 1.9 km
- Groot Egyptisch Museum - 8 min. rijden - 7.2 km
- Piramiden van Gizeh - 11 min. rijden - 10.3 km
- Piramide van Cheops - 12 min. rijden - 10.7 km
- Sfinx van Gizeh - 14 min. rijden - 12.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Villa Lucca - 13 min. rijden
- ESCĀ Cueva - 6 min. rijden
- 1980 coffee - 9 min. wandelen
- Amici Garden - 16 min. wandelen








