Marvel Stone Hotel bevindt zich in Al Haram, een wijk in Gizeh, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Groot Egyptisch Museum en Egyptisch museum zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piramiden van Gizeh en Sfinx van Gizeh. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Al-Ahly Sports Club of Al Ahly Sporting Club - El Sheikh Zayed. Maak bij het verkennen van de omgeving tijd vrij voor een bezoek aan een wijnproeverij en een kuuroord/spa of voor een outdooractiviteit zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Gizeh
6 Gerier street, nazlet el semman, Giza, Giza, 12511
In de buurt
Piramiden van Gizeh
3 min. wandelen - 0.3 km
Sfinx van Gizeh
5 min. wandelen - 0.5 km
Piramide van Cheops
15 min. wandelen - 1.3 km
Sound & Light-theater
3 min. wandelen - 0.3 km
Piramide van Cheops
6 min. rijden - 2.3 km
Lokaal vervoer
Al-Mounib Station - 10 min. rijden
Station Giza Suburbs - 11 min. rijden
Gizeh (SPX-Internationale Luchthaven Sphinx) - 42 min. rijden
Restaurants
9 Pyramids Lounge
15 min. rijden
Abou Shakra | ابو شقرة
1 min. wandelen
Restaurant El Dar Darak
6 min. wandelen
139 Lounge Bar & Terrace
6 min. rijden
Cleopatra Restaurant
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Marvel Stone Hotel
Hotel vlak bij Piramiden van Gizeh
Sfinx van Gizeh en Piramide van Cheops zijn niet ver van Marvel Stone Hotel. De accommodatie biedt een gratis uitgebreid ontbijt, een koffiebar/café en een bibliotheek. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle incheckservice en kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Marvel Stone Hotel bieden leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 40 inch met premium tv-zenders
Grote koelkasten/vriezers, ijsmachines en koffiemolens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Kinderactiviteiten onder toezicht (toeslag)
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handdouche
In hoogte verstelbare douchekop
Lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 40 inch met premium satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Diepvriezer
Gratis mineraalwater
Grote koelkast/diepvriezer
IJsmachine
Keukenpapier
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 16
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Speciale incheckinstructies
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 15.00 per voertuig
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Marvel Stone Hotel Giza
Marvel Stone Giza
Marvel Stone Hotel Giza
Marvel Stone Hotel Hotel
Marvel Stone Hotel Hotel Giza
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Marvel Stone Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Marvel Stone Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Marvel Stone Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Biedt Marvel Stone Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 15.00 per voertuig.
Waar staat Marvel Stone Hotel?
Dit hotel ligt in Al Haram, op 5 minuten wandelen van Sound & Light-theater en Piramiden van Gizeh. Ook Sfinx van Gizeh en Piramide van Cheops liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Marvel Stone Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,8
Locatie
8,4
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 106 van 214 beoordelingen
10 - Uitstekend
106
Gastenscore: 8 - Goed. 51 van 214 beoordelingen
8 - Goed
51
Gastenscore: 6 - Redelijk. 19 van 214 beoordelingen
6 - Redelijk
19
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 214 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 23 van 214 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
23
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
20 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is amazing. The view from the rooftop is outstanding. It's the highest point of all hotels around the pyramids, so you will see them at the best. Staff is super friendly and helpful, the most warm people we have met in Egypt. The room is big and clean, comfortable bed and bathroom. Everything you need is there. The room couldn't be better. Toiletries, a fridge, coffee and tea facilities.
The wifi didn't work 1 out of 5 days we stayed here, which was a pity. In the evening it stopped and the next afternoon when we left, it still wasn't repaired. The breakfast was disappointing for this kind of hotel, not a lot of options for veg/vegan. The window in our room didn't look like the pictures. It was small and high, but for us ok.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
28 jul 2019
Positief: Netheid
Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Ruime en moderne kamers. Prima ontbijt. Hebben voor ons zeer goed alle excursies verzorgd. Vriendelijke taxichauffeur en vriendelijke en goede gids. Werden van vliegveld opgehaald en weer naar vliegveld gebracht. Het uitzicht vanaf kamer en dakterras is magnifiek. Vooral ook s-avonds bij zonsondergang! Een echte aanrader.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
george, amsterdam
25 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful Hotel next to the Pyramids
Amazing hotel, very friendly staff, beautiful view over the pyramids!
the only minus i got is that the gym equipment could be improved and the breakfast isnt that wow, but still an amazing hotel and definitly staying there again
george
3 nachten verbleven in juni 2018
4/10 – Matig
Muhammed Yusuf
28 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Muhammed Yusuf
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Jonathan
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I like the staff, friensly people as well as able to see the Pyramids..coming back in 5 yrs same hotel with my mom
Jonathan
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
RODOLFO
20 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
This hotel was everything it was promised. Starting with the airport pick up and drop off and the hospitality of their staff it makes you feel like at home away from home. Especially my gratitude to Diaa manager of the hotel who went above and beyond to make me feel comfortable he even shared and evening of coffee and shisha on the hotel rooftop while appreciating the lights show at the pyramids.
RODOLFO
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Stephen
19 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent panoramic view of pyramids and Sphinx
One of the best panoramic views of the Sphinx and pyramids in Giza. Clear view of 8 pyramids, including the biggest three. This hotel has the highest vantage point over the shorter hotels in front. The two level restaurant on the 5th and 6th floors give you an open, unrestricted view of the entire pyramid grounds, as well as the Sphinx in front.
We booked one of the 3 rooms on the 4th floor that also have a clear, unencombered view of the pyramids and Sphinx. Nice to wake up to such a view. Windows open for fresh air. Half size fridge in room, as well as kettle, coffee and tea.
KFC and Pizza Hut are close by, as is the Sphinx entrance to the pyramid grounds. Drinkies, where you can buy takeout beer and other alchol is about a one km walk away.
The bonus to this hotel is that whichever room you book, you can go up to the 6th floor open deck for pictures. You can also see the Wed to Sunday Sound and Light Pyramid show from the top open deck, or enclosed restaurant. Breakfast is included, and you can also enjoy lunch and dinner from the restaurant while looking out at the pyramids
Stephen
7 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
DAISUKE
8 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This was my second time staying here and unfortunately this time was worse, little to no water pressure in the shower and the bedding was dirty.
The view is amazing for the price but the hotel needs a little remodel.
Robert
5 nachten verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Soohyun
Reisde met familie
29 jan 2025
Negatief: Netheid
Soohyun
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Iván
Reisde met een groep
25 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Habla estado allí hace un año y fue mejor que ahora. El desayuno está bien pero era mejor, nos quedamos sin electricidad en la habitación el último día.
Iván
4 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Junseo
7 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
한국분들 여기가세요!!!
입구쪽에 마구간이 있긴하지만 지저븐한 골목 사이에 세련되고 깔끔한 호텔 하나가 짠 하고 나타납니다
피라미드뷰 미쳤구요 가격도 낫벧
근데 레스토랑은 별로ㅎㅎ
Junseo
2 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Ronald
2 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien
Ronald
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
2 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
lars erik
27 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pyramids
Nice view on the sky restaurant, very helpful stuff,😀
lars erik
1 nacht verbleven in november 2024
10/10 – Uitstekend
carlos
7 nov 2024
carlos
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Tere
Reisde met familie
27 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I reserved this hotel with my family, it was quite dificult to find because it is in an alley, they were very kind since we arrived, and they talk in english very well.
We arrived at 8 and the check in was at 12 but they allowed us to stay in the lobby and rooftop to see the view of the pyramids, the food was good for the price, the place is very quiet.
Tere
1 nacht verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
María
Reisde met een groep
24 jul 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel no tenía Aire Acondicionado adecuado, nos cambiaron dos veces de habitación y el aire no enfriaba, además nunca tuvimos acceso al Wifi. El desayuno muy pobre. No recomiendo para estancias largas, un día basta para visitar las pirámides y luego salir huyendo de ahí.
Nos cambiamos de hotel y nos cobraron el Shuttle del aeropuerto que nos había ofrecido gratis al hospedarnos con ellos, como si hubiéramos tenido la culpa de tener que cambiarnos por sus instalaciones poco apropiadas.
María
4 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Kunihisa
20 jul 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Kunihisa
3 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
27 jun 2024
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Otel sokağı kötü, piramit manzarası iyi
Otelin manzarası çok güzel. Çalışanlar saygılı ve odalar iyi. Fakat Otelin önündeki sokağında bir hayvan ahırı var. Piramitlere giden atlar ve develer akşam olunca otelin bulunduğu sokağa bağlanıyor ve otele girip çıkarken kötü kokuya ve kirli yola maruz kalıyorsunuz. Eğer manzaranız piramit manzaralı odaysa bunun için değebilir. Kahvalı çok kötü. Bozulmaya yüz tutmuş sebzeler ve çok az çeşitle bir tabak indiriliyor. Otele erken girmek için extra ücret talep edildi. Müşteri memnuniyetimizi düşürdü bu durum.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Marylin
13 apr 2024
Marylin
1 nacht verbleven in april 2024
4/10 – Matig
Kurt
Reisde met een groep
1 apr 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Das ganze Hotel ist nicht gut, das Hotel ist schmutzig, ein fürchterliches Frühstück, das Personal im Restaurant hat keine Lust sie zu bedienen usw. Das Hotel kann ich auf keinen Fall empfehlen.
Kurt
8 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Lesly
Reisde met familie
21 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal muy amable y servicial. Desayuno delicioso
Lesly
4 nachten verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Takehisa
11 jan 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
いい場所でした
Takehisa
1 nacht verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Sara L.
Reisde met een groep
1 jan 2024
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten