dit resort ligt in Paraiso Escondido, een wijk in Los Cabos. Jachthaven Del Rey en Golfbanen Diamante zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Cabo San Lucas en Medano-strand. Strand Santa Maria en 4 de Marzo Park zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Los Cabos
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij One of Los Cabos’ Finest All-Inclusive Resorts?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij One of Los Cabos’ Finest All-Inclusive Resorts inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij One of Los Cabos’ Finest All-Inclusive Resorts uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat One of Los Cabos’ Finest All-Inclusive Resorts?
Dit resort ligt in Paraiso Escondido, op 5 km afstand van Quivira Golf Club, 4 de Marzo Park en Cerro de la Z. Ook Gemeentelijke Markt en Cabo San Lucas Visitor Information Center liggen op 5 km afstand.