Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas
On a private beach, with 5 outdoor swimming pools, near Cabo del Sol * On a priv.ate beach * 5 outdoor pools * Buffet breakfast available * Parking without valet service included * International cuisine restaurant * Full-service spa available
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Kitchenette
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bubbelbad
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuin
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 25 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Beperkte huishoudservice
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een spa
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Fietsen
Sportschool
Tafeltennis
Golfbaan in de buurt
Natuurwandelingen in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit appartement ligt naast een golfbaan en aan het strand in Los Cabos. Golfbaan Cabo del Sol en Countryclub Cabo San Lucas zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Santa Maria en Baai van Cabo San Lucas. Museo de Historia Natural Cabo San Lucas en Las Californias Museum zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat de regio allemaal te bieden heeft, zoals golfen, wildspotten of zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Los Cabos
Internationale luchthaven Los Cabos (SJD), San Jose del Cabo, Baja California Sur, Mexico - 37 min. rijden
Restaurants
Fresko
6 min. rijden
Lobby Bar
3 min. rijden
Estrella Restaurante
11 min. rijden
El Eden Tequila Bar
10 min. rijden
Pitahayas Restaurant
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas?
Dit appartement in Los Cabos ligt aan het strand, naast een golfbaan, op enkele stappen van Golfbaan Cabo del Sol en op 3,5 km van Strand Santa Maria. Ook Playa Barco Varado en Playa Las Viudas liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Luxury room (6 people) at Hacienda del Mar Resort hotel, Los Cabos San Lucas