Hotel Jacobs

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Bar
  • Schoonmaakservice
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel Jacobs

  • Hotel vlak bij De Markt van Brugge
  • Hotel Jacobs bevindt zich dicht bij Burg en Brugse Kerstmarkt en biedt een koffiebar/café en een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een continentaal ontbijt (toeslag), vergaderruimtes en rookvrije accommodatie
    • Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en hulp bij uitstappen/tickets
    • Een lift, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Verwarming en plafondventilators
    • Badkamers met een regendouche of een diep bad plus gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met Netflix, streamingdiensten en premium tv-zenders
    • Waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 22.00 uur.

Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

Deze accommodatie is van 7 augustus 2025 tot 5 augustus 2027 gesloten (datums kunnen wijzigen).

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen die jonger zijn dan 14 worden niet toegelaten in deze accommodatie voor volwassenen. Alle gasten van 14 jaar of ouder zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 17.50 per persoon
  • Toeslag voor parking in de buurt: EUR 16 per dag (op 400 meter afstand)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse en een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Gasten jonger dan 14 jaar oud worden bij deze accommodatie voor volwassenen niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Nationale beoordeling

Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Jacobs?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Hotel Jacobs inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Jacobs uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Jacobs?

Dit hotel ligt in Historisch centrum van Brugge, op 15 minuten wandelen van De Markt van Brugge, Burg en Brugse Kerstmarkt. Ook Belfort van Brugge en Heilig-Bloedbasiliek liggen op 15 minuten wandelen. Centraal Station Brugge ligt op 28 minuten wandelen en naar Station Brugge-Sint-Pieters is het 28 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,4

Zeer goed

8,0

Netheid

7,0

Voorzieningen

8,4

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 27 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 27 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sven

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi gerenoveerd, vriendelijke en behulpzame staff.
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Arno

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn hotel, aardige mensen receptie, prima kamer, beetje gehorig
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Knus hotel. Paar kleine puntjes. De meneer van het ontbijt was heel onrustig en liep driftig heen en weer. Dit was zeer storend. Mannelijke receptie was zeer vriendelijk. Hotel was erg gehorig, bovenburen hoorde je gewoon lopen en in de badkamer hoorde je de buren hoesten door de ventilatieroosters.
2 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Adem

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

güzel otel temiz ve lokasyonu iyi

otel çok iyi konumda gezilecek tüm tarihi mekanlara yakın ve kahvaltısı süper güzel en önemlisi tertemiz
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Edson

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No hay estacionamiento y el personal no te ayuda mucho, la propiedad vale la pena!!!
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ERLING

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hyggelig hotell - fin by!

Bodde der i 9 netter på et superior room. Sentral beliggenhet. Brukte Bruges som utgangspunkt for dagsturer til Brussel, Gent og Oostende. Brügge er en rolig og meget vakker by med mange kanaler. God frokostbuffet med bl.a. meget godt brød. Satte pris på at frokosten varte til 10:30. En av de 3 stolene på rommet viste seg å ha et knekt bein. Dette ble løst på bokstavelig talt 5 min slik at vi fikk en ny stol! Utmerket service! Minus: Hotellet kunne hatt døgnåpen resepsjon. Men det skapte ingen problemer for oss. Ellers er det noe lydt slik at man kan høre lyder fra andre rom uten at dette plaget oss. Vi trivdes meget godt på Hotel Jacobs.
9 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

kenneth

Positief: Netheid, personeel en service

Sentralt

Flott og sentralt hotell. Rolig område med god service og god frokost. Parkering utenfor
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Peggy

Positief: Netheid, personeel en service
Five stars service, location and property quality
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antoine

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bel hôtel,idéalement situé
Geverifieerd

8/10 – Goed

Carole

Positief: Netheid, personeel en service
Das Personal war sehr nett.
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Cécile

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Chambre beaucoup trop petite pour 2 personnes et odeur de moisi se dégageait de la toilette qui était d’ailleurs minime avec aucun rangement.
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Diego

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Very good hotel

Everything perfect
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

6/10 – Matig

Caroline

Positief: Personeel en service
There’s was good and bad. The good - The staff were great, really helpful and friendly. The location was great, a short walk to main area and felt safe. The bad - Our small budget room, I won’t bang on about the size, as that’s what’s it’s described as but yes, really very small. The walls - paper thin, could hear everything! The bathroom - covered in mould, really off putting. We only stayed one night and this was a base for us, so no point kicking up a fuss there and then. Maybe better rooms are exactly that! The
1 nacht verbleven in april 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very kind and helpful staff
3 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

umut mehmet

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Everything was amazing in this hotel. Breakfast buffet was ample and delicious. Room and the bed was very clean and also comfortable with everything you would need, from complimentary tea to heater on the WC. Would recommend to everyone
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Jean Paul

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

chambre très petite

J'avais demandé le règlement des deux chambres le jour de notre arrivée , cela n'a pas été respecté le prélèvement sur le compte a été effectué 15 jours avant la date de notre arrivée !!!!
1 nacht verbleven in december 2021
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Inflexible service

We were not able to travel due to a covid emergency. The hotel was extremely inflexible and refused to allow us to rearrange our booking or allow us any leeway at a very distressing time. We are travelling in February, and will not be staying there. Not nice to know that if there is a problem they/Hotels.com will not be accommodating.
2 nachten verbleven in december 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Irina

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect oasis to stay in Bruges

The place is perfect! Quiet area, yet only 10 min walk to the central attractions of the city. Super comfortable rooms with facilities and view. Great shower, most comfy beds and THE best breakfast we have ever had anywhere"!!!! When back to Bruges again - will not look for any other place to stay! Perfect!!
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Britt-Marie

1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dennis

1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

CEM

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

mark

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
2 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Patrick

1 nacht verbleven in november 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sarah

2 nachten verbleven in mei 2022