Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Kathedraal van St. Petrus en St. Paulus - Katedrala sv Petra a Pavla
Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World bevindt zich dicht bij Oud Stadhuis en Spielberg en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Trakteer jezelf op een Thaise massage of andere wellness. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum.
Populaire voorzieningen
Spa
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
Airconditioning
Sportschool
De huidige prijs is € 139
€ 139
inclusief belastingen en toeslagen
17 jul - 18 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World ligt in Brno in het stadscentrum. Kathedraal van St. Petrus en St. Paulus - Katedrala sv Petra a Pavla en Spielberg zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Brno-reservoir. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Automotodrom Brno. Beleef een wateravontuur zoals vissen of een outdooravontuur zoals paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Brno
CL Šilingrovo námestí 2/265, Brno, 602 00
In de buurt
Kathedraal van St. Petrus en St. Paulus - Katedrala sv Petra a Pavla
3 min. wandelen - 0.3 km
Oud Stadhuis
5 min. wandelen - 0.4 km
Spielberg
8 min. wandelen - 0.7 km
Masaryk-universiteit
9 min. wandelen - 0.8 km
Congrescentrum van Brno
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Station Brno Hlavni - 8 min. wandelen
Brno (BRQ-Turany) - 18 min. rijden
Restaurants
Pivnice U Poutníka
2 min. wandelen
Malt Worm
2 min. wandelen
EMA - chlebíčky - saláty
1 min. wandelen
Domovina
3 min. wandelen
Pivovarský dům Poupě
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World
Hotel met een luxe stijl en een boetiekstijl vlak bij Kathedraal van St. Petrus en St. Paulus - Katedrala sv Petra a Pavla
Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World bevindt zich dicht bij Oud Stadhuis en Spielberg en biedt een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Trakteer jezelf op een Thaise massage of andere wellness. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, brunch, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en vervoer vanaf de luchthaven
Snelle uitcheckservice, een 24-uurs receptie en een feestzaal
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle 119 kamers bieden veel comfort dankzij 24-uurs roomservice en kussenmenu's, naast leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Hypoallergeen beddengoed, Select Comfort-bedden en gratis baby-/kinderbedden
Designer toiletartikelen, bidets en badkuipen of douches
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Bidet
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Kinderbadjassen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met satellietzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 35 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 24 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 26 per voertuig (voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren (openlucht): EUR 24 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Valetparkeerkosten: EUR 34 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 35 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 15.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in Tsjechië een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 5 sterren toegekend gekregen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 35 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World?
Vandaag, 28 jun. 2026, kost een verblijf bij Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World van één nacht voor twee volwassenen op 17 jul. 2026 min. € 139, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 24 per nacht. Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 34 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 26 per voertuig.
Waar staat Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World?
Dit luxe hotel ligt in Brno-stred, op 5 minuten wandelen van Kathedraal van St. Petrus en St. Paulus - Katedrala sv Petra a Pavla en Oud Stadhuis. Ook Spielberg en Masaryk-universiteit liggen op 10 minuten wandelen. Station Brno Hlavni ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Brno Dolni Nadrazi is het 19 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Grand Palace Brno - Small Luxury Hotels of the World
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 757 van 1005 beoordelingen
10 - Uitstekend
757
Gastenscore: 8 - Goed. 186 van 1005 beoordelingen
8 - Goed
186
Gastenscore: 6 - Redelijk. 34 van 1005 beoordelingen
6 - Redelijk
34
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 1005 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 1005 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rouzbeh
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel right in the middle of the city center. The hotel has a nice spa and an ok size gym. The breakfast was lovely and the staff very friendly.
Rouzbeh
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tomas
11 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great stay in Brno. Perfect central location, clean rooms, comfortable bed, and friendly staff. Breakfast was solid and everything felt easy and smooth. Good value, would stay again!
Tomas
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely amazing hotel, the staff are very friendly and the room was comfortable and spacious. Fantastic location and delicious breakfast options. Will absolutely stay again!
Peter
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Petra
9 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is beautiful and the staff was super friendly. They all spoke English and were accommodating. The breakfast spread is amazing, please include it when you stay.
Petra
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frances
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was lovely. Big beds, wonderful dining, big bathroom, plenty of space in the room. It was situated in a perfect location.
Frances
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nanci
1 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place was a gem! Could not have asked for a better experience. The staff was so lovely and always happy to help. Location was perfect too.
Nanci
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sylvia
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was amazing, rooms were quiet and
comfortable. Food was delicious with much variety. location can’t be beat.
The only change I would strongly suggest, is better, bigger and softer towels
Thank you
Sylvia
6 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexandru
6 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Hotel und freundliche Personal!
Alexandru
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful hotel in ideal location with many desirable amenities.
Michael
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sean Patrick
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Although labeled as a small luxury hotel, this actually is quite a grand, sizeable establishment in an elegant, beautifully restored historic building. The foyer is very impressive and we enjoyed the complimentary process on arrival. Our room felt freshly renovated, was large and very well fitted out with high quality toiletries and a nice separate seating area. Breakfast was quite lavish. Central Brno is compact, and we easily walked everywhere, including to and from the train.
Sean Patrick
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yi
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful boutique hotel at the heart of Brno old town. Can walk to almost all popular spots in town. Staff were friendly. Housekeeping was great. Only cons: room (deluxe twin) is small and the bathroom space super tight for 2 ppl to share; breakfast buffet was ok but not as good as expected at a 5-star hotel. Next time probably won't eat at the hotel but explore local diners.
Yi
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sylvia
5 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and helpful staff
Beautiful hotel and good food
I would have liked bigger, softer towels, they did not replenish water and the bed was not very comfortable. The foot of the bed was higher than the head. I did not get slippers nor was the q tip amenities replenished.
The hotel is in a great location and the staff was excellent!!! In every way
Thank you
Sylvia
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tomas
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice stay, highly recommended.
Tomas
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mike
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very beautiful hotel in every way. $$ instead of $$$$$. Bargain.
Mike
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CHANWOOK
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Most of time, I staying this hotel when I visited in Brno. Good quality of rooms and services since 2021.
CHANWOOK
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kerry
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is so beautiful. We were greeted warmly and though we were early and our room want ready, we were able to store luggage and received complimentary welcome drinks in the lobby bar. The wellness center was amazing. 2 saunas and the steam room were so relaxing and well maintained. Would definitely stay again!
Kerry
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Luke
3 jun 2026
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
The pictures online make it seem nicer than it is, the service is not great. I sent my laundry and they couldn’t
Luke
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Friendly service. Stunning deluxe bedroom. Breakfast had everything you could possibly wish for. Would definitely return.
Laura
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniel
10 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel impecável com um café da manhã incrível e atendimento excepcional. Melhor hotel que fiquei na Europa
Daniel
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nadezda
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect stay for our trip. Excellent breakfast. Highly recommended!
Nadezda
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super hotel. Good location, clean and valet parking
Robert
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Beatrix
7 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and beautiful and great staff.
Beatrix
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Caroline
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dope!
Caroline
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elisabeth
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Gebäude, stilvolle Lobby, Top-Frühstück
Auch der Spa ist schön. Sehr moderne Saunas aber nur wenige Liegeplätze.
Sehr netter Service. Zentrale Lage.
Ein Highlight war für mich die Pianistin am Sonntag beim Frühstück in der Lobby.
Elisabeth
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer