On the Bay Apartments ligt vlak bij het strand in Bongaree. Trek de natuur in bij Red Beach en Woorim Beach. Bezoek Bribie Island Butterfly House en Australia Zoo als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Ook Bongaree Jetty en Bribie Island Seaside Museum zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Bongaree
Maroochydore, Queensland (MCY-Sunshine Coast) - 61 min. rijden
Restaurants
Savige's Seafood
19 min. wandelen
Evolve Expresso Bar
14 min. wandelen
Sandstone Point Hotel
5 min. rijden
Annie lane
18 min. wandelen
McDonald's
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
On the Bay Apartments
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een buitenzwembad, maar ook een wasserij en een tuin. Parkeren is gratis. Je vindt er ook een picknickplaats. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker, terwijl de flatscreentelevisie met kabelzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen. Wekelijkse schoonmaakservice.
On the Bay Apartments heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van kabelinternet en wifi (snelheid: 25+ Mbps). Alle kamers zijn voorzien van bureaus en telefoons. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Extra bed: AUD 50 per verblijf
Luxe beddengoed
Slaapkamer
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon
Picknickplaats
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Wekelijkse huishoudservice
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
4 etages
Individuele aankleding
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 08.30 uur en 16.30 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 09.00 uur en 10.30 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan AUD 50.0 per verblijf.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan AUD 25.0 per verblijf.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: AUD 25.0 per verblijf
Toeslag voor extra bed: AUD 50.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Veelgestelde vragen
Beschikt On the Bay Apartments over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij On the Bay Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij On the Bay Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij On the Bay Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat On the Bay Apartments?
Dit appartement in Bongaree biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt op 2 km afstand van Bongaree Jetty en Bribie Island Seaside Museum. Ook Bribie Island National Park en Bribie Island Butterfly House liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over On the Bay Apartments
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 185 van 218 beoordelingen
10 - Uitstekend
185
Gastenscore: 8 - Goed. 29 van 218 beoordelingen
8 - Goed
29
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 218 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 218 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 218 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
29 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
We've stayed here before. It's in a great location & friendly, helpful staff. Always happy to come back.
Martin
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rhonda
7 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Apartment was well appointed, spacious and clean. Great location with a great water view and nice and quiet. Would stay again and would highly recommend!
Rhonda
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
2 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Yes room was clean and staff were friendly
Michael
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Shawn
3 sep 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great affordable location with great cooking and dining options.
Shawn
4 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Louise
9 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Staff and amenities were amazing. Great location, easy access for concert.
Louise
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lynette
6 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A very comfortable place to stay. Clean, quiet and well located.
Lynette
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Daniel
9 jan 2026
Positief: Netheid
Very clean. Close to the water
Daniel
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
27 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great stay and nice unit
Matthew
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kym and noel
1 okt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, comfort kamer en communicatie
A great place to spend time at during the school holidays
Kym and noel
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
30 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
10/10
*Location
*Staff
*Amenities
Amazing stay here will be returning again soon
Julia
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deborah
13 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Clean and spacious
Deborah
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kelly
26 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fabulous location, very friendly and helpful staff
Kelly
6 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Angela
24 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The property was wonderful.
Angela
2 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
David
2 okt 2024
Positief: Netheid, communicatie
A very clean and well maintained property. Great location
David
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Matthew
20 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great
Matthew
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kaylene
7 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Lovely clean apartment. Great location
Kaylene
2 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ivan
22 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We enjoyed our stay at this property. The manager was knowledgable, friendly and efficient.
Ivan
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geoff
13 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It was spacious and hardily located
Geoff
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jock
20 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great manager. Excellent service.
Jock
3 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kerry
19 dec 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Fabulous place to stay, quiet and peaceful. Marianne from reception very helpful with providing local information and resources, we were very well looked after. Apartments spotless, roomy amd comfortable. We loved our stay and will return.
Kerry
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bronwyn
18 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A beautiful clean apartment, easy check-in staff were lovely. I was travelling on my own and felt very safe.
Bronwyn
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hans Peter
3 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Alles prima
Schönes, zweckmässiges und vor allem grosses Appartement. Marianne ist ein prima Host und unterstützt bei allen Fragen.
Hans Peter
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angela
7 apr 2024
Positief: Netheid, communicatie
Our apartment was beautifully clean and really well appointed. Lovely view from the balcony . The area was quiet yet close to cafes and shops if needed. We loved our stay and will definitely book again.
Angela
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monique
2 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spot, spacious, clean apartment. 400 metres from IGA.
Monique
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Phillip
27 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great apartment, very quiet clean and spacious. Has everything you need for a holiday. Definitely will be back.