Alcyone Hotel Residences ligt in Hamilton, een wijk in Brisbane. Queen Street Mall en Westfield Chermside zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Roma Street Parkland en South Bank Parklands. Ga naar Suncorp Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Brisbane Showgrounds, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Brisbane
35 Hercules Street, Hamilton, 4007
In de buurt
Doomben-circuit
17 min. wandelen - 1.5 km
Portside Wharf
2 min. wandelen - 0.2 km
Eat Street Markets
3 min. wandelen - 0.3 km
Eagle Farm-circuit
12 min. wandelen - 1.0 km
Eat Street Northshore
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Brisbane Doomben Station - 17 min. wandelen
Luchthaven van Brisbane (BNE) - 15 min. rijden
Restaurants
Hamilton Hotel
8 min. wandelen
The Little Persian Cafe
8 min. wandelen
Pancha Café
8 min. wandelen
Subway
2 min. wandelen
Burrito Bar
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alcyone Hotel Residences
Hotel vlak bij Queen Street Mall
Vlak bij Brisbane Showgrounds biedt Alcyone Hotel Residences alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Alcyone Hotel Residences bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Alcyone Hotel Residences over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoe laat kan ik bij Alcyone Hotel Residences inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Alcyone Hotel Residences uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Alcyone Hotel Residences?
Dit hotel ligt in Hamilton, op 5 minuten wandelen van Portside Wharf en Eat Street Markets. Ook Eat Street Northshore en Doomben-circuit liggen op 2 km afstand. Brisbane Doomben Station ligt op 17 minuten wandelen en naar Brisbane Ascot Station is het 21 minuten wandelen.