Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Villa IVKA Apartment B - sleeping 2 to 4, specious living area, gorgeous views
Dit appartement in Brela is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Villa IVKA Apartment B - sleeping 2 to 4, specious living area, gorgeous views





Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer65 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 127
inclusief belastingen en toeslagen
22 jan - 23 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa IVKA Apartment D - terrace with panoramic views, 1 BR + ensuite bathroom
Villa IVKA Apartment D - terrace with panoramic views, 1 BR + ensuite bathroom
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
De prijs is € 132
inclusief belastingen en toeslagen
22 jan - 23 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Brela. Bezoek Standbeeld van Sint-Nicolaas en St. Nicholas Monument, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Natuurpark Biokovo en Strand van Brela.
Brela
In de buurt
- Strand van Brela - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Punta Rata-strand - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Rots van Brela - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Promenade van Baška Voda - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Haven van Baška Voda - 3 min. rijden - 2.9 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Mačić - 10 min. wandelen
- Nikolina - 5 min. wandelen
- Bahari Lounge and Beach Bar - 3 min. rijden
- Arca - 8 min. wandelen
- Hrast - 6 min. wandelen








