Geheel appartement

Ruze - 200 m From sea - A1 6 1

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Ruze - 200 m From sea - A1 6 1

Appartement, roken | 3 slaapkamers
Appartement, roken | 3 slaapkamers
Appartement, roken | 3 slaapkamers
Appartement, roken | 3 slaapkamers
Appartement, roken | 3 slaapkamers

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 7

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Ruze - 200 m From sea - A1 6 1

Dit rookvrije appartement beschikt naast een tuin over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement biedt een eigen badkamer.
Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 heeft 7 kamers.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 7 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Ruze 200 M From Sea A1 6 1
Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 Brela
Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 Apartment
Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 Apartment Brela

Over deze buurt

Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 ligt in Brela. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Standbeeld van Sint-Nicolaas en St. Nicholas Monument. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Haven van Baška Voda en Haven van Markarska. Bekijk onze reisgids voor Brela
Meer appartementen in Brela
Kaart
Stomarica 40 Brela 21322, Brela, Split-Dalmatia, 21322

In de buurt

  • Strand van Brela bevat bergen en een kiezelstrand en ook een klein groepje mensen
    Strand van Brela
    3 min. rijden - 2.6 km
  • Haven van Split
    Haven van Split
    60 min. rijden - 75.4 km
  • Boulevard van Split bevat buiten eten
    Boulevard van Split
    64 min. rijden - 75.4 km
  • Rots van Brela
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Punta Rata-strand
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Brac Island (BWK) - 114 min. rijden

Restaurants

  • Mačić
    6 min. rijden
  • Hrast
    4 min. rijden
  • Nikolina
    4 min. rijden
  • Burin
    13 min. wandelen
  • Arca
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ruze - 200 m From sea - A1 6 1?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ruze - 200 m From sea - A1 6 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ruze - 200 m From sea - A1 6 1?

Dit appartement in Brela ligt op 2 km afstand van Rots van Brela en Punta Rata-strand. Ook Strand van Brela en Promenade van Baška Voda liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Ruze - 200 m From sea - A1 6 1