deze bed & breakfast ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Plav. Mini Market Jezerca en Bazaar van Pejë zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Prokletje Staatspark en Plavsko jezero verkennen. Kies voor waterpret zoals kajakken of waterskiën of beleef avonturen zoals wandelen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Plav
Mountain View Studio Apartment for 4 People biedt onder andere een tuin en een wasserij. Actieve reizigers kunnen kajakken bij deze bed & breakfast.
Ga het net op via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Ontbijt (toeslag), tuinmeubelen en wintersportuitrusting
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Mountain View Studio Apartment for 4 People bieden voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
Televisies met kabelzenders
Terrassen of veranda's, koelkasten en kookgerei, borden en bestek
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Dingen om te doen
Kajak
Skiliftprivileges
Wintersportuitrusting
Voorzieningen
Wasserij
Buiten
Aan een meer
Barbecue
In de bergen
Tuin
Tuinmeubels
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Meer
Droogkast
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Smoking is allowed outside!
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Mountain View Studio Apartment for 4 People?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Mountain View Studio Apartment for 4 People inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mountain View Studio Apartment for 4 People uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Mountain View Studio Apartment for 4 People?
Deze bed & breakfast ligt aan het water, op 0,3 km van Plavsko jezero en op 10,3 km van Prokletje Staatspark.