Gehele woning·Particuliere eigenaar

Lovely house in the country 45 km from Bogota airport

Fotogalerie voor Lovely house in the country 45 km from Bogota airport

Smart-tv
Exterieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Interieur

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 7283 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Lovely house in the country 45 km from Bogota airport

Our home 6 months of the year so fully furnished with 2 car carport, electric washer dryer combo, excellent filtered water, new large refrigerator, excellent hot water, wi fi internet, large tv with excelllent streaming, game room with billiard table, gas and charcoal bbq, and hot jacuzzi. Maid service 3 days a week and gardener included.
The condominium has excellent security with a guarded gate. There is a club house with pool, sauna, turko, ping pong table, pool table, and small dance area. Setting up now a pickleball court. Walk 2.5 km to center of Silvania and have a breakfast of soup with rib meat, eggs, a croisant and hot chocolate for 3 dollars.
See "An American in Silvania" on facebook for videos and more pictures.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 23 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 283 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 35

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 23 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 342546

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Tibacuy. Geniet van de prachtige natuur bij Apulo Piscina Municipal en Parque Liberia. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Waterpark Piscilago en Piscilago Zoologico. Lago Sol en AgroPark Mutis UNIMINUTO zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tibacuy
Meer vakantiehuizen in Bogotá
Kaart
Silvania, Cundinamarca

In de buurt

  • Plaza Principal
    27 min. rijden - 16.2 km
  • Salto del Tequendama
    58 min. rijden - 49.3 km

Restaurants

  • Raza
    22 min. rijden
  • El Chalan
    33 min. rijden
  • Parador El Descanso
    24 min. rijden
  • Chill Pepper
    22 min. rijden
  • El Horno Rustico
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely house in the country 45 km from Bogota airport?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely house in the country 45 km from Bogota airport inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely house in the country 45 km from Bogota airport uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely house in the country 45 km from Bogota airport?

Dit vakantiehuis in Tibacuy ligt op 17,5 km van Plaza Principal en op 40 km afstand van Kartodromo en Iglesia de San Francisco de Asís. Ook Apulo Piscina Municipal en Piscilago Zoologico liggen op 52 km afstand.

Beoordelingen over Lovely house in the country 45 km from Bogota airport