Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel City Bog Expo Museo in Santa Fe bevindt zich bij een winkelcentrum. Bewonder de natuur bij Parque Central Bavaria en Monserrate, terwijl Nationaal Museum en Goudmuseum culturele hoogtepunten zijn. Mis zeker Botanische tuin Bogota niet. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Carrera 13 A No 32 A-39, Bogotá, Distrito Capital, 110311
In de buurt
Nationaal Museum
6 min. wandelen - 0.6 km
Avenida El Dorado
8 min. wandelen - 0.7 km
Torre Colpatria
14 min. wandelen - 1.3 km
Parque Central Bavaria
3 min. wandelen - 0.3 km
Universidad Javeriana
16 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
Station La Sabana de Bogotá - 10 min. rijden
Station Estación Usaquén - 22 min. rijden
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 21 min. rijden
Restaurants
Trattoria Da Paolo
1 min. wandelen
Crepes & Waffles
7 min. wandelen
Sierra Nevada
4 min. wandelen
La Casa De Las Sopas
4 min. wandelen
Piú Di
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel City Bog Expo Museo
Hotel vlak bij Nationaal Museum
Hotel City Bog Expo Museo bevindt zich dicht bij Parque Central Bavaria en Universidad Javeriana en biedt een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een Engels ontbijt (toeslag), conciërgeservice en een 24-uurs receptie
Een vergaderruimte, een feestzaal en een bagageopslagruimte
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, huwelijksservices en wasservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel City Bog Expo Museo bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met hydromassagedouches en designer toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks Engels ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: COP 25.000 voor volwassenen en COP 25.000 voor kinderen
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
7 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Art-decoarchitectuur
Feestruimte
Gebouwd in 2010
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv van 32 inch met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Bureau
Gratis lokale gesprekken
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 13.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 12 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 48 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor Engels ontbijt: ongeveer COP 25000 voor volwassenen en COP 25000 voor kinderen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel City Bog Expo Museo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel City Bog Expo Museo?
Vandaag, 22 sep. 2026, kost een verblijf bij Hotel City Bog Expo Museo van één nacht voor twee volwassenen op 27 sep. 2026 min. € 48, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel City Bog Expo Museo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hotel City Bog Expo Museo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel City Bog Expo Museo?
Dit hotel ligt in Santa Fe, op 10 minuten wandelen van Parque Central Bavaria en Nationaal Museum. Ook Torre Colpatria en Universidad Javeriana liggen op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel City Bog Expo Museo
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,4
Locatie
8,4
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 86 van 187 beoordelingen
10 - Uitstekend
86
Gastenscore: 8 - Goed. 61 van 187 beoordelingen
8 - Goed
61
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 187 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 187 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 187 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Marcin
8 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was clean, friendly staff, good location.
4 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
MARIANA
23 mrt 2026
Positief: Netheid
Bien
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
German
30 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Todo estuvo excelente
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fernando
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel bien, la zona algo peligrosa, solo tener precaución al andar de noche.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Samuel
15 mei 2025
Positief: Personeel en service
Great location!
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ashlie
25 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente hotel para hospedarse.
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pedro
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me encantó muy limpio muy antentso tiendas de comida todo muy bien con ellos
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diego
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy balanceado, las muchachas muy amables y el personal del hotel en general dispuesto a ayudar.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rich
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
nice place to stay and easy to walk into the location
2 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Deykari
4 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un lugar muy limpio, tranquilo, personal muy amable.
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bonne expérience
Le sejour s'est très bien déroulé. Le personnel est aux petits soins. L'hotel est très bien situé, près des transports et de la cathédrale de sel.
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ernesto Sánchez
17 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien.
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jogard
6 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Experencia genial.. desayuno exelente atencion exelente 10 de 10
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mohammed
26 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
place is very decent . good breakfast. friendly staff .. very clean and very convenient location
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
David Antonio
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bien!
7 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
EDGAR
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great
17 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Cristina
18 feb 2026
Positief: Personeel en service
quarto grande , cama confortável , o banho faltou agua .. no primeiro dia o banho ficou cheio de agua e saiu para fora do quarto , ai trocaram o quarto pra mim
6 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Esther
15 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, lovely people, very reasonable price & an easy walk from the Javeriana.
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Eduardo
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
O atendimento no café da manhã
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
OSCARLINA
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
EXCELENTE, YA ME HE HOSPEDADO UNAS 6 O 7 VECES, ME ENCANTA POR LA UBICACION, MUY ACOGEDORAS LAS HABITACIONES QUE ME HAN TOCADO , SIEMPRE LIMPIAS Y ALGO MUY IMPORTANTE DESTACAR Y RECONOCERLES LA ATENCION DEL PERSONAL EN GENERAL, TODOS MUY AMABLES Y COLABORADORES !! SEGUIRE HOSPEDANDOME Y RECOMENDANDO SIN DUDA ALGUNA!!!
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Stephanie
15 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Quiet location
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Andres
7 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pretendían cobrarme un porcentaje adicional diferente al impuesto. Los desayunos muy regulares. Sin embargo el hotel es limpio, bien ubicado y las habitaciones son comodas
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Silvia Paulina
15 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Esta en una zona segura, con fácil movilidad a pie, transporte o automóvil. El servicio y limpieza es muy bueno.
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Francisco
8 nov 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Muy buena limpieza
4 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Marian Ramirez
13 jul 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten