EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG ligt in de zakenwijk en vlak bij een metrostation in Rockville. Bezoek culturele hoogtepunten Smithsonian Institution en Strathmore. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Tysons Corner Center en Pike & Rose. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Gardens Ice House of Maryland Stadium. Ga met je golfclubs de dichtbijgelegen linksbaan op of beleef een avontuur zoals tokkelen, rotsklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Rockville
1775 Rockville Pike, Rockville, MD, 20852
In de buurt
National Mall
29 min. rijden - 32.2 km
Pike & Rose
17 min. wandelen - 1.5 km
Josiah Henson Museum & Park
3 min. rijden - 2.1 km
Woodmont Country Club
6 min. rijden - 2.8 km
Rockville Town Center
7 min. rijden - 4.2 km
Lokaal vervoer
Rockville Station - 5 min. rijden
Twinbrook Station - 6 min. wandelen
Ronald Reagan National Airport (DCA) - 58 min. rijden
Restaurants
Panera Bread
9 min. wandelen
Tatte
8 min. wandelen
Silver Diner
5 min. wandelen
Torchy’s Tacos
5 min. wandelen
7-Eleven
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG
Hotel in de zakenwijk
Geniet van een tuin, een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG. Het plaatselijke restaurant met Amerikaanse gerechten, EVEN® Kitchen & Bar, serveert ontbijt en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een à la carte ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Een lift, bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie, 3 vergaderruimtes en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 167 kamers bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en (laptop)kluisjes, naast extra's zoals gratis wifi en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en haardrogers
Hd-televisies van 40 inch met premium tv-zenders
Minikoelkasten, gratis kinderbedden en koffiezetapparaten/waterkokers
Gelijkaardige accommodaties
Hilton Washington DC/Rockville Hotel & Executive Meeting Ctr
Hilton Washington DC/Rockville Hotel & Executive Meeting Ctr
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 75
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je dient de creditcard waarmee je hebt geboekt, tijdens het inchecken te kunnen tonen en de kaarthouder dient tevens aanwezig te zijn. Als je van plan bent voor andere gasten te betalen, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie.
Als je een rate plan inclusief ontbijt hebt geboekt, ontvang je ontbijt voor maximaal 2 volwassenen die een kamer delen. Voor extra personen is ontbijt verkrijgbaar tegen een toeslag.
Als je een rate plan inclusief diner hebt geboekt, krijg je diner voor maximaal 2 volwassenen die een kamer delen. Er geldt een dinertoeslag voor extra gasten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 100 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer USD 12–20 voor volwassenen en USD 8–16 voor kinderen
Betaald parkeren: USD 20.00 per dag
Toeslag voor huisdieren: USD 100 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 75 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
EVEN Hotels Rockville Washington Dc Area
EVEN Hotels Washington Dc
EVEN Hotels Washington Dc Hotel
EVEN Hotels Washington Dc Hotel Rockville Area
EVEN Hotel Rockville Washington DC Area
EVEN Hotel Washington
EVEN Rockville Washington DC Area
EVEN Hotel Rockville Washington DC Area
EVEN Hotel Rockville Washington DC Area by IHG
EVEN Hotel Rockville Washington DC Area an IHG Hotel
EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG Hotel
EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG Rockville
EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG Hotel Rockville
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG?
Ja, bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG zijn huisdieren met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG van één nacht voor twee volwassenen op 14 mrt. 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 20.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Tegen een bedrag van USD 75 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG?
Dit hotel ligt in de zakenwijk, op 1,6 km van Pike & Rose en op 5 km afstand van Strathmore en Rockville Town Center. Ook Westfield Montgomery Mall en Walter Reed National Military Medical Center liggen op 10 km afstand. Twinbrook Station ligt op 6 minuten wandelen en naar White Flint Station is het 22 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over EVEN Hotel Rockville - Washington DC Area by IHG
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 692 van 1187 beoordelingen
10 - Uitstekend
692
Gastenscore: 8 - Goed. 246 van 1187 beoordelingen
8 - Goed
246
Gastenscore: 6 - Redelijk. 125 van 1187 beoordelingen
6 - Redelijk
125
Gastenscore: 4 - Matig. 50 van 1187 beoordelingen
4 - Matig
50
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 74 van 1187 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
74
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Thomas
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Air-conditioning was superb
Thomas
1 nacht verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Terri
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and updated. The staff was nice. The area was safe with lots of food options in walking distance.
Terri
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Claudia Beatriz Gonzalez
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean Room and convenient location
Claudia Beatriz Gonzalez
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Dany
Reisde met partner
3 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well maintained.
Dany
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Robin
Reisde met familie
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel so far exceeded our expectations. Clean room. Very nice staff. Would definitely stay again.
Robin
2 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Sharina
Reisde met partner
24 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was nice and friendly. However, the food was not that great from the restaurant but we did appreciate the store in the lobby for snacks! Unfortunately, due to the snow and rain the elevators, cable and telephone were having significant problems. The TV was down from about 5pm throughout the entire night. This was my second time staying at Even— overall it’s a good hotel for a few nights !
Sharina
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Lauren
Reisde met partner
20 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Easy check-in & nice, clean rooms!
Lauren
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Solangel
Reisde met familie
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service and good location. Very attentive and really.
Solangel
3 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Zhenhui
16 feb 2026
Positief: Netheid
I had a very disappointing experience at EVEN Hotel Rockville.
At around 8:00 AM, housekeeping knocked on my door asking about room service. It honestly felt like they were trying to push guests to decline service just to make things easier for themselves. Being disturbed that early seriously affected my rest.
For a hotel that promotes wellness and comfort, waking guests up at 8 AM is completely unacceptable. Guests should not feel pressured or disturbed while they are trying to sleep.
I expected a much more considerate and professional experience. Unfortunately, this stay did not meet that standard.
Zhenhui
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Eric
15 feb 2026
Eric
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
vera
13 feb 2026
vera
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Norma
Reisde met familie
13 feb 2026
Positief: Voorzieningen
Good location and amenities
Norma
3 nachten verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Jim, Newburyport
12 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking was an issue. The receptionist pointed in a vague direction, and said over there, a large parking area that accommodates many retail businesses.
Jim
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Ariel
11 feb 2026
Ariel
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Coleen, FREDERICK
Zakenreiziger
11 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was wonderful, the roo. Was very clean and spacious.
Coleen
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Zhenhui
11 feb 2026
Zhenhui
1 nacht verbleven in januari 2026
6/10 – Redelijk
Shirley
8 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I arrived at the hotel around10p and wait a good 10 minutes or so before anyone came an assisted me at the front desk. I looked for a bell, walked around and as I was looking up ph to call a young lady came and not even acknowledged how long I had been waiting as I said I was just about to call. The room was nice, no issues. Enjoyed the view that I did have. Was excited about the bike and other workout equipment. As I was checking out I did eat breakfast which I was not impressed with. The waffle was hard and I’ve never had a waffle with Greek yogurt on it. I was expecting in a small cup or bowl. Those reasons were my reasons for giving it a 3 and not a 5
Shirley
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Patrice
8 feb 2026
Patrice
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Victoria
Reisde met partner
7 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location and nice size room
Victoria
7 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Maurice
5 feb 2026
Maurice
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Derrick
5 feb 2026
Derrick
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
KHALIL
4 feb 2026
KHALIL
2 nachten verbleven in januari 2026
8/10 – Goed
Joge l
4 feb 2026
Joge l
6/10 – Redelijk
Lisa
Zakenreiziger
4 feb 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
GRATUITIES ARE IMPOSSIBLE TO GIVE - Thank you tips to housekeeping and hotel staff is impossible. THIS hotel DOES NOT, WILL NOT break $20 bills into smaller denominations. I needed help storing my belongings with the hotel after check-in and ONLY until I could park my car
SIGNATURE SCENT REPELS ME - This so-called air freshener makes breathing difficult and is likely highly allergic to many. I RECOMMEND DISCONTINUING PUMPING this REPULSIVE FRAGRANCE 100% of the time..