Gehele woning·Particuliere eigenaar

Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats

Fotogalerie voor Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats

Een ruime zaal met gedekte tafels voor een formeel evenement, grote ramen en een hoge plafond.
Een ruime woonkamer met een pooltafel, een bank en een plafondventilator.
Een lange eettafel met witte stoelen, omringd door grote ramen met uitzicht op groen.
Een ruime loft met hoge plafonds, zichtbare balken en een stenen muur. Er staan leren banken en stoelen in het midden, met een groot raam dat voor natuurlijk licht zorgt.
Een slaapkamer met een bed, een bedlamp, een plafondventilator en twee ramen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 25279 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats

  • Carson Creek Estate is set on 20 rural acres in the heart of Lake Samish. Mother Nature provides a stunning backdrop with a view of lookout mountain. We offer 7,000 sq ft barn, meadows, creeks, trails and forest; which create a flexible outdoor event venue space for ceremonies, receptions, retirement, anniversary, graduation and company parties. We offer one of the most unique forested venues in the Pacific Northwest.

    The barn lodging features 5 suites with 5 bathrooms and a large kitchen.

    The main floor suite is also the bridal suite. This suite has a queen murphy bed with its own private bathroom. There are upto 5 queen air mattress available for additional guests. We only pull out air mattress when booking for more than 14 guests to put in the ballroom. Air mattress are not available for less than 14 guests.

    Main floor suite queen murphy bed and private bathroom

    Second floor
    Suite 2 King bed with private bathroom
    Suite 3 King bed and queen bed
    Suite 4 Queen bed

    Loft
    Suite 5 Two Queen beds

    All rooms have a mini fridge.

    The kitchen, two additional bathrooms, and the 3,000 sq ft event space/ballroom are on the main level. We set-up a kitchen table and seating area in the event space for lodging guests.

    The second floor living room features a wrap around leather couch, bar, pool table, and foosball.

    The barn is surrounded by forest.

    We do book events through our website.


    ****There are additional fees to host an event at Carson Creek Estate*****


    **** Owners live on-site. We do not host events when lodging is booked. There may be campers in first grass area, separate from Barndominum***

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 4 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer
  • In de bergen
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Tafelvoetbalspel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Oplaadpunt voor elektrische auto's
  • Tuin
  • Unitgrootte: 279 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Additional event fee required

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Additional event fee required
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving en aan een meer in Bellingham. Depot Market Square en Bellis Fair Mall zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Larrabee State Park en Padilla Bay National Estuarine Research Reserve verkennen. Lookout Arts Center en The Labyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bellingham
Meer vakantiehuizen in Bellingham
Kaart
Bellingham, WA

In de buurt

  • Een kustplaats met een haven, woongebouwen en een bergachtige achtergrond.
    Fairhaven Park
    12 min. rijden - 15.1 km
  • Een stenen brug die over een beek spant, met mosbedekte rotsen en weelderige begroeiing.
    Whatcom Falls Park
    19 min. rijden - 17.3 km
  • Lake Samish
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Western Washington University
    16 min. rijden - 18.3 km
  • Bellis Fair Mall
    26 min. rijden - 26.3 km

Lokaal vervoer

  • Bellingham, Washington (BLI-Internationale luchthaven Bellingham) - 23 min. rijden

Restaurants

  • El Agave Mexican Restaurant
    18 min. rijden
  • Taylor Shellfish Farms
    22 min. rijden
  • Tino's Pizza & Pasta Company
    20 min. rijden
  • cob and cork
    14 min. rijden
  • Rhododendron Cafe
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats?

Dit vakantiehuis ligt aan een meer, op 0,6 km van Lake Samish en op 5 km afstand van Lookout Arts Center en Samish Park. Ook Larrabee State Park en Lake Padden Park liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Barndominum, minutes to lake and trails sleeps 14+ Weddings, Events, Retreats