CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch) ligt in Downtown Peking, een wijk in Beijing. Forbidden City en Temple van de Hemel zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Wangfujing Street en Sanlitun. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Workers Stadium of Nationaal Stadion van Peking. Bekijk onze reisgids voor Beijing
No. 2 Haiyuncang Hutong, Beijing, Beijing, 100702
In de buurt
Gui Street
4 min. wandelen - 0.4 km
Workers Stadium
15 min. wandelen - 1.3 km
Sanlitun
2 min. rijden - 2.6 km
Wangfujing Street
3 min. rijden - 2.9 km
Raffles City Beijing
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Beijing - 4 min. rijden
Station Dongsishitiao - 7 min. wandelen
Beijing (PEK-Capital Intl.) - 16 min. rijden
Restaurants
星巴克
3 min. wandelen
Luckin Coffee
3 min. wandelen
Yan+ Cafe & Bar
15 min. wandelen
吉野家 Yoshinoya
5 min. wandelen
鼎鼎香 • Ding Ding Xiang (Hotpot Paradise)
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch)
Hotel vlak bij Wangfujing Street
Overweeg een verblijf bij CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch) en geniet van een bibliotheek, een wasserij en een conferentiecentrum.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Rookvrije accommodatie, bagageopslagruimte en een lift
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Wasserij
Zakelijke diensten
Conferentiecentrum
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Gebouwd in 2002
Rookvrije accommodatie
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12:00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en diensten.
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat CY Journalists' Home Hotel(Dongzhimen Hospital Dongsishitiao Subway Station Branch)?
Dit hotel ligt in Downtown Peking, op 0,2 km van Gui Street en op 5 km afstand van Wangfujing Street en Forbidden City. Ook Raffles City Beijing en Workers Stadium liggen op 2 km afstand. Station Dongsishitiao ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Dongzhimen is het 11 minuten wandelen.