Temporesidence Cathedrale ligt in Bayonne in het stadscentrum. Verken de plaatselijke natuur bij Côte des Basques en Strand van Hossegor. Gemeentelijke Schaatsbaan van Anglet en Gare du Midi (station) zijn ook een bezoek waard. Doe mee aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van gratis fietsen om op eigen houtje Bayonne te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Bayonne
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Extra bed: EUR 23 per nacht
Italiaanse Frette-lakens
Select Comfort-matras
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 17 cm met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 20 kg per huisdier
Toeslag: EUR 15 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wekelijkse huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Gratis fietsenverhuur in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
30 units
4 etages
Gebouwd in 2009
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 12.00 uur, en van maandag t/m zaterdag tussen 14.00 uur en 18.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 23.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200.00 per accommodatie per verblijf
Schadeborg: EUR 400.00 per verblijf (bij een verblijf tussen 09 juli en 14 juli)
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.74 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
Toeslag voor extra bed: EUR 23.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Temporesidence Cathedrale?
Ja, bij deze residentie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Temporesidence Cathedrale?
Vandaag, 2 jun. 2026, kost een verblijf bij Temporesidence Cathedrale van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Temporesidence Cathedrale inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Temporesidence Cathedrale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Temporesidence Cathedrale?
Deze residentie ligt in het centrum van Bayonne, vlak bij Les Remparts de Bayonne en Cathédrale Sainte-Marie de Bayonne. Ook Château-Vieux en Musée Basque liggen op 10 minuten wandelen. Bayonne (XBY-Station Bayonne) ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Bayonne is het 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Temporesidence Cathedrale
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
9,0
Locatie
8,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 107 van 307 beoordelingen
10 - Uitstekend
107
Gastenscore: 8 - Goed. 150 van 307 beoordelingen
8 - Goed
150
Gastenscore: 6 - Redelijk. 26 van 307 beoordelingen
6 - Redelijk
26
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 307 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 307 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mondou
22 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Propre et bien situé manque juste un parking
Mondou
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Muriel
28 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Résidence hôtelière très bien placé en centre ville. Personnel très accueil et disponible.
Muriel
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
4 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A fantastic set of apartments.
Peter
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
regine
15 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
RAS
Confortable, calme, propre
regine
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Muriel
24 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Ds le centre ville de bayonne
À part hôtel bien situé au centre ville de bayonne près de la cathédrale. Personnel charmant. Chambre grande et confortable même si qq modifications doivent être apportées comme changement des poubelles cassées joins de sdb á changer.
Muriel
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Olena
11 mei 2026
Negatief: Communicatie, accuraatheid advertentie
Ibamos con un niño de 18 meses y su carro, maletas etc…El ascensor estaba estropeado ya el primer dia de llegar, nos alojan en 3 planta. Nos dicen que dentro de dos días estará listo. El segundo dia cambian el cartel y la fecha. Se alarga 2 días mas, es decir, el jueves..el miércoles la misma historia, cambian el cartel y ya es el lunes cuando dicen, va estar arreglado.
5 días subiendo y bajando el carro a peso muerto.
Nos dicen que no es posible cambiar la habitación y no ponen ningún remedio, ni ofrecen ayuda de algún tipo.
El baño olía mal, olor desagradable a cerrado. La puerta de la ducha no cerraba bien, y dentro del espacio donde te duchas había una fregona.
El único “armario” es el mismo espacio donde se guarda el cubo de fregar con la fregona, y el calentador de agua.
Olena
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cindy
6 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Très bien !
Nous avons bien aimé
Cindy
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Isabelle
9 mrt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Très bon accueil nous avions un problème de chauffe-eau qui a été très bien géré par la personne de l accueil. Très bien placé
Merci
Isabelle
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
junko
13 nov 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Hôtel bien situé mais la propreté laisse clairement à désirer
CHRISTOPHE
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
christopher
13 sep 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Quiet and convenient
christopher
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Eric
1 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Top
Eric
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Mercedes
24 aug 2025
Positief: Netheid, communicatie
Hacia mucho calor y no hay aire acondicionad,o solo un ventilador.
Martin de recepción es muy amable.Cometimos un error en la reserva y nos ayudó para solucionarlo.
Mercedes
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
regine
23 jan 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Très bien
Studio au calme et très bien équipé (sèche cheveux, lave-vaisselle, bouilloire etc).
regine
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
stephen
26 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
I really liked this place. The room was clean, basic, one person, large bed. What really makes this place worthwhile is the location. All sorts of beautiful pedestrian streets lined with shops are a few steps away. The big cathedral is very close, abd is truly beautiful inside. I visited in July, and there were live bands and even an all male choir performing in various spots. Lots of good food, very pretty, and close to the river. If you want African or Moraccan food, go across the river to the neighbourhood around the train station.
stephen
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Dolores
9 aug 2023
Negatief: Comfort kamer
La habitacion era correcta. Nos alojamos 4 personas en un apartamneto. El baño fue lo que no nos gustó. Se salia el agua de la ducha y era incomodo que estuviera el suelo mojado de todo el baño aun despues de secarlo con la fregona
Dolores
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Laurent
8 aug 2024
Positief: Communicatie
Hôtel de passage sur la route des vacances
Douche et WC : portes qui ne referment pas.
Pas de climatisation, pas de volet juste des stores en tissu
Laurent
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karine
23 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
Résidence agréable en centre-ville
Studio très bien agencé, propre et au calme au 4⁰ étage. Accueil téléphonique peu chaleureux pour une arrivée à 18h15, il fallait que je fasse la procédure pour récupérer la clé... la télévision ne fonctionnait pas (pas de signal), j'ai dû appeler la permanence qui n'a pas su m'aider. C'est le lendemain que le problème a été résolu.
Il est vrai que ce n'est pas un hôtel avec un accueil 24/24, cela n'empêche pas d'être au service du client de manière agréable et efficace.
A part cette mésaventure, et le problème de parking gratuit à proximité, la résidence est confortable et propre.
Karine
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Auke
13 jul 2014
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Beloftes worden niet nagekomen
Hotel is prima gelegen in het centrum van Bayonne. Nadeel is dat er slechts zeer beperkte parkeergelegenheid is bij het hotel, die meestal bezet is. Kortom: veel slepen met bagage.
Zeer teleurstellend is dat de kamer niet overeenkomt met de geboekte kamer. In werkelijkheid is een ander type (veel kleiner) toegewezen, dan geboekt. Tevens bleek een groot deel van de tijd geen wifi beschikbaar.
De receptie is slechts beperkt aanwezig. Bij melding van onze bevindingen was de reactie van het personeel uitermate koel en leek in het geheel niet geïnteresseerd in het zoeken van een oplossing.
Samenvattend is dit een hotel waar je alleen moet zijn om te slapen en verder zo min mogelijk moet vertoeven. Teleurstellend.
Auke
Geverifieerd
6/10 – Matig
Philippe
28 feb 2026
Positief: Communicatie
Negatief: Netheid
La chambre était dans un état moyen
Philippe
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sonia
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Personnel très accueillant chambre agréable bien équipée
Sonia
14 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christophe
15 jul 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
very good place, god géographical situation to visiting Bayonne;
Good price for this type of Hotel and city.
Christophe
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
corinne
17 mrt 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Cet établissement ne mérite pas du tout les 4 étoiles annoncées. Tout au plus 2 étoiles.
Propreté qui laisse à désirer. Concernant l’aspect général de la chambre, cela ressemble plus à un Ehpad mal entretenu. Literie passable. Lits largeur 80cm. Absence de décoration. Aucun charme.. vieil appareil de chauffage,. Télévision hors d’usage, décodeur qui lâche tout le temps. Ceci concerne le studio dit « supérieur » n* 102. A éviter.
corinne
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Pierre
29 sep 2022
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Très bien situé
Groupe très bruyant qui courrait en criant dans les couloirs jusqu’à 3 h am
Pierre
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jean-richard
19 sep 2022
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Allez-y
Bravo pour cet Appart hôtel
Nous recommandons cet établissement