Geheel appartement·Particuliere eigenaar

3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.

Appartement in Barranquilla, in de buurt van Winkelcentrum Buenavista

Fotogalerie voor 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.

Interieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Een douche, handdoeken, zeep, toiletpapier
Exterieur
Woonruimte

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.

Appartement in Barranquilla, in de buurt van Winkelcentrum Buenavista
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt onder meer 3 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een douche en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 153658

Overige info

Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Granadillo, een wijk in Barranquilla. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Parque Venezuela en Magdalena Rivier. Daarnaast kun je ook Museo Romantico en Teatro Amira de la Rosa bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Dierentuin van Barranquilla en Eduardo Movilla Aquatisch Complex zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Barranquilla
Meer appartementen in Barranquilla
Kaart
Barranquilla, Atlántico

In de buurt

  • Parque Venezuela
    Parque Venezuela
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Clínica Iberoamérica
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Centro Comercial Viva Barranquilla
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Estadio Romelio Martínez
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Winkelcentrum Buenavista
    5 min. rijden - 2.1 km

Lokaal vervoer

  • Barranquilla (BAQ-Ernesto Cortissoz Intl.) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Rodizio Carne E Vinho
    3 min. wandelen
  • Sancochos y Asados de la 84
    3 min. wandelen
  • Oye Bonita Restaurante
    1 min. wandelen
  • Restaurante Las Rocas
    3 min. wandelen
  • La Marina
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.?

Dit appartement ligt in Granadillo, op 10 minuten wandelen van Reina Catalina Kliniek en Parque Venezuela. Ook Casino Aladin en Clínica Iberoamérica liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over 3 bedroom apartment with private bathroom and air located north of the city.

Beoordelingen

9,4

Uitzonderlijk