MSB Brand New Apartments in City Center ligt in Sant Gervasi, een wijk in Barcelona. Park Güell en Casa Mila zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Barcelona en Casa Batlló. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Estadi Olímpic Lluís Companys. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Carrer de Marià Cubí 175, Barcelona, Barcelona, 08021
In de buurt
Avinguda Diagonal
3 min. wandelen - 0.3 km
Francesc Macia Plein
5 min. wandelen - 0.4 km
Rambla de Catalunya
14 min. wandelen - 1.2 km
Barraquer Clinic
3 min. wandelen - 0.3 km
Clínica del Pilar
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Barcelona Passeig de Gràcia - 4 min. rijden
Metrostation Muntaner - 6 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 36 min. rijden
Restaurants
Raw Studio
2 min. wandelen
Fan Dim Sum
2 min. wandelen
Bond Café
2 min. wandelen
Bar Milagros
2 min. wandelen
Bambarol Bar Restaurant
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
MSB Brand New Apartments in City Center
Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een lift en een bagageopslagruimte. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een smart-tv met kabelzenders, terwijl een wasmachine en een waterkoker voor nog meer comfort zorgen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
MSB Brand New Apartments in City Center heeft 8 kamers met een espressoapparaat en een kluis. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke smart-tv van 40 inch heeft kabelzenders. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
15 treden naar de ingang
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (79 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Kluisje
Lokale kaarten
Mobiele toegangssleutel
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Virtuele receptie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
8 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Carrer de Hercegovina 1, 08021 barcelona].
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [Carrer de Marià Cubí, 175, 08021 Barcelona].
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.88 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 400 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 50 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 50 als je incheckt tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Schoonmaakkosten: EUR 100 per dag. Dit kan variëren op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 20 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie ATB-002802
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
MSB Brand New Apartments in City Center Apartment
MSB Brand New Apartments in City Center Barcelona
MSB Brand New Apartments in City Center Apartment Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij MSB Brand New Apartments in City Center?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij MSB Brand New Apartments in City Center inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 50 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 50 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 23.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij MSB Brand New Apartments in City Center uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat MSB Brand New Apartments in City Center?
Dit appartement ligt in Sant Gervasi, op 15 minuten wandelen van Barraquer Clinic en Rambla de Catalunya. Ook Passeig de Gràcia en Plaça de Catalunya liggen op 3 km afstand. Metrostation Muntaner ligt op 6 minuten wandelen en naar Francesc Macià Tram Stop is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over MSB Brand New Apartments in City Center
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,8
Netheid
7,6
Voorzieningen
5,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 14 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 14 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Will
18 jun 2025
Positief: Netheid
Was ok, Shower was poor always flooded into the room, Beds were hard backdoor didnt lock properly, Decent area decent people but room was average
Will
4 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jena
Reisde met familie
27 apr 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
I was really unhappy with the apartment. The apartman wasn’t ready for us. Shower head was leaking from the ceiling when you turn on the water. Bathroom flush was broken.The house had a small like sewer from the bathroom.Couch was broken from the leg which we coudn’t even ait. Pots were really bad ( not ok condition to use) most of the pots broken or in bad condition. Fridge was frosting and leaking. Some of this was fixed when I complaced, but it should have been fixed prior to our entry.It wasn’t good experience
Jena
4 nachten verbleven in april 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Vikki
Reisde met familie
18 apr 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Avoid…
As a family of 2 (with 2 teenagers) we thought the family apartment was going to be a great idea…
To start, I contacted the apartments 5 days before we arrived as our flight didn’t arrive til 8:30pm. No responses. On the morning of our arrival we called and spoke to someone, sent check in info via WhatsApp. Had to pay extra €50 for late check in. On arrival had a message to say we hadn’t told them when we were checking in. (Even though had a WhatsApp convo that day!) and was told that as we were a last minute booking (we weren’t, booked months ago!) then we may have to wait as they had other people to check in!!! Once checked in (man was lovely) the apartment was in the basement, very tight entrance and the bathroom was a glass box in the middle!! No privacy at all- not ideal with 2 teenagers! Anyway, tried to shower and within 30 secs the whole bathroom was flooded. Back doors also didn’t lock. Contacted 24hr line…no answer. WhatsApp …no answer. Finally got someone after about an hour of trying, said would send someone. Didn’t. Apparently had no record of our call. Finally moved us to a new apartment (we could finally shower) only enough hot water for 2 of us, 2 had to have cold showers and the bathroom leaked in to the bedroom and living room. No one seemed to care. The apartments felt unfinished and lots of problems. Would absolutely not recommend or stay there again.
Vikki
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Andreas
Reisde met familie
3 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Andreas
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Alban
Reisde met familie
1 apr 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tutto perfetto.....
Alban
4 nachten verbleven in maart 2025
4/10 – Matig
Federico
26 mrt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Federico
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Pao
15 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La zona en la que se encuentra ubicado es muy buena, ya que te permite tener acceso al transporte.
Pao
6 nachten verbleven in februari 2025
6/10 – Redelijk
Paolo
13 nov 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Paolo
6 nachten verbleven in november 2024
6/10 – Redelijk
Gina
Reisde met partner
7 nov 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
This apartment was good value for money, it had most of the basic necessities although was lacking in utensils and baking trays etc so we were unable to use the oven properly. It did feel as though the apartment was ‘unfinished’ as such due to the harsh flooring and ceiling which we personally could look past but could definitely be improved on. overall we had a good stay and it was exactly what we needed and is directly opposite a small convenience shop.
Gina
5 nachten verbleven in november 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Klaudia
1 nov 2024
Klaudia
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Begona
Reisde met familie
25 okt 2024
Overall it is very convenient the only drawback is the shower. It has very low water pressure and is located as you enter the bathroom. If someone takes a shower to use the toilet you have to walk on the wet floor. Also the sliding door to the bathroom did not roll easily making it more inconvenient.
Begona
7 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Thomas
20 okt 2024
Negatief: Netheid
Thomas
6 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Susanna
8 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Susanna
4 nachten verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Hannah
Zakenreiziger
19 sep 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Don’t book this accommodation. Towels and bedsheets have stains, overall it does not look clean. The apartment is in a cellar without windows, and the air in there is really bad. Soon I discovered why the air is that bad: the bathroom was incredibly moldy. The accommodation didn’t send me check in details, I had to call them so they would send me the checkin details. The wifi password is nowhere to be found in the apartment, it took me 15 calls to have the agency behind the apartment pick up and tell me. The emergency contact they gave me I also called, the lady there said she would look for it, after 2 minutes silence I asked her if she is still there, she answer I need to wait one more moment and after another minute she hung up and blocked my number. Never have experienced more unprofessional service. The mold situation in the bathroom was so bad that I had to change accommodation after one night. Do not stay at this accommodation.