Alexandre FrontAir Congress is gelegen in Vinyets - Molí Vell, een buurt in Sant Boi de Llobregat niet ver van de luchthaven en gezellige winkelstraten. Plaça de Catalunya en La Rambla zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Park Güell en Playa de la Barceloneta. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou. Kies voor een wateractiviteit zoals zeilen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Sant Boi de Llobregat
C/ Alberedes, 16, Sant Boi de Llobregat, 08830
In de buurt
Camp Nou
16 min. rijden - 11.8 km
La Rambla
17 min. rijden - 14.6 km
Sagrada Família
21 min. rijden - 17.4 km
Parc Comercial Sant Boi
1 min. wandelen - 0.0 km
Museu de Sant Boi
3 min. rijden - 3.5 km
Lokaal vervoer
Station El Prat de Llobregat - 6 min. rijden
Metrostation Sant Boi - 6 min. rijden
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 10 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Pica Tapa
1 min. wandelen
Restaurante K10 (JAPONES)
11 min. wandelen
KFC
4 min. wandelen
Foster's Hollywood
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Alexandre FrontAir Congress
Hotel met een chique stijl niet ver van Fira de Barcelona
Alexandre FrontAir Congress bevindt zich dicht bij Cornellà Beurs en biedt een shuttleservice van/naar de luchthaven, een terras en een koffiebar/café. Geniet van een massage bij NaturalSpa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en rookvrije accommodatie
Vergaderruimtes, een automaat en een 24-uurs receptie
Een feestzaal, conciërgeservice en wasservice
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel, de algehele staat van de accommodatie en de locatie
Kamervoorzieningen
De 239 kamers zijn voorzien van voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplaatsen binnen 30 meter van de accommodatie
Gratis 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 14 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.00 uur tot 10.30 uur: EUR 11 per persoon
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Sportschool
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Conferentiecentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Volledig uitgeruste spa
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Led-tv van 43 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie biedt een shuttleservice van/naar de luchthaven aan van 05.00 tot 10.00 uur en van 19.00 tot middernacht.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.98 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 11 per persoon
Betaald parkeren: EUR 14 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie No, country:ES|stateProvince:|city:SANT BOI DE LLOBREGAT|address1:C ALBEREDES 16|address2:|postalCode:08830, ES:A62636907, Spanish Commercial Registry, ES, ESA62636907, 0761409DF2706B0001RM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Gasten van minder dan 12 jaar oud worden niet toegelaten in de spa. Gasten jonger dan 17 jaar worden alleen onder toezicht van een volwassene toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alexandre FrontAir Congress?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Alexandre FrontAir Congress?
Vandaag, 7 jun. 2026, kost een verblijf bij Alexandre FrontAir Congress van één nacht voor twee volwassenen op 18 jun. 2026 min. € 157, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 14 per nacht. Je kunt in de omgeving gratis parkeren.
Hoe laat kan ik bij Alexandre FrontAir Congress inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Alexandre FrontAir Congress uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Alexandre FrontAir Congress een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er wordt een shuttleservice van/naar de luchthaven aangeboden.
Waar staat Alexandre FrontAir Congress?
Dit wellness hotel ligt in Vinyets - Molí Vell, op 15 km afstand van Fira de Barcelona, Cornellà Beurs en Camp Nou. Ook Plaça de Catalunya en Casa Batlló liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alexandre FrontAir Congress
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,4
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 471 van 1006 beoordelingen
10 - Uitstekend
471
Gastenscore: 8 - Goed. 276 van 1006 beoordelingen
8 - Goed
276
Gastenscore: 6 - Redelijk. 136 van 1006 beoordelingen
6 - Redelijk
136
Gastenscore: 4 - Matig. 54 van 1006 beoordelingen
4 - Matig
54
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 69 van 1006 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
69
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Tunga
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, amazing breakfast buffet great location.
Tunga
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Espie Boy
10 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms are clean, breakfast is so good and the front desk are good and approachable
Espie Boy
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karrie
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing hotel! Great breakfast spread, clean, wonderful spa area with thermal chairs, easy shuttle to airport… wouldn’t hesitate to stay again.
Karrie
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Natasha
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, great breakfast!
Natasha
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mazen
18 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bon emplacement a 10 minutes de l'aéroport, bien pour passer une nuit avant de prendre l'avion, parking gratuit car il y a une zone commerciale a côté
Mazen
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jill
3 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay! Clean, modern & close to airport with shuttle. Great pool/spa area. Bar & restaurant on property. Fast food & shopping nearby. Unbelievable breakfast included. Yum!
Jill
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Esteban
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good food clean room everything great
Esteban
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alex
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We really enjoyed the breakfast here. There were many baked goods and a nice assortment of proteins. My daugther looked forward to breakfast every day we stayed here!
Alex
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Elvia
23 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
BUEN HOTEL, son puntuales para llevarte al aeropuerto. El desayuno variado y delicioso.
Elvia
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kiara
20 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, polite staff, good breakfast. Overall good experience.
Kiara
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suzanne
23 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very clean and very enjoyable to be at. Breakfast was very delicious and there is a buffet for dinner. Very affordable and their was a restaurant to change things up. The view is absolutely stunning.
Suzanne
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abeir
2 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent breakfast buffet. Staff and shuttle service were excellent as well.
Abeir
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Liqun
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Got nice shuttle bus. Good Japanese restaurant near by
Liqun
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Dan
24 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel. Extremely comfortable bed and pillow. And, excellent buffet breakfast.
Dan
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Salomon
12 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
All excellent
Salomon
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast.
James
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luciana
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed there for one night because I had an early flight. It’s a very comfortable hotel, the rooms are nice, remodeled and very clean. The shuttle bus is included in the hotel price and it’s on time. Even the driver was very helpful. Definitely will have in mind for the future or for recommendations.
Luciana
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Victor
7 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
No Metro stop by so hard to get into the town.
Big hotel very clean. Breakfast was good.
Looks like a nice spa and swimming pool
Victor
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geronimo
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well kept hotel, excellent staff. A great stay!
Geronimo
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were provided a sack breakfast since we left early for a flight and the restaurant was not open yet.
Steven
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ana Yunnuen
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
El personal es muy amable y los servicios de traslado al aeropuerto que señala el hotel son muy establecidos y puntuales
Ana Yunnuen
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marion
31 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff at reception were very accommodating. Very nice staff at the bar. The popcorn was very much appreciated. The room was large and satisfying. Breakfast had a very large variety and the staff kept it meticulously clean. Sitting area outside was nice to relax at while waiting for room. Mall next door has a very large grocery store if you want room snacks/drinks. The shuttle from airport is a wonderful service.
Marion
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
CARMEN MERCEDES
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice shuttle service, staff are kind and pro, room clean as well as Hotel in general, breakfast awsome..but restaurant kind of pricy..nice place for the price..
CARMEN MERCEDES
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jayden
3 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean airy room & very comfortable bed
Jayden
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Grace
11 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms were clean and spacious for 3 twin beds. Bathroom shower cleanliness was ok. Pool has extra charge since apart of a spa. Breakfast buffet included was well kept with diverse options.