Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel in Stadscentrum Barcelona bevindt zich bij een winkelcentrum. Park Güell en Casa Mila zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Barcelona en Casa Batlló. Museo Marítimo en FC Barcelona-museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Placa Catalunya, 7, Barcelona, Barcelona, 8002
In de buurt
La Rambla
1 min. wandelen - 0.1 km
Plaça de Catalunya
2 min. wandelen - 0.2 km
Rambla de Catalunya
3 min. wandelen - 0.3 km
Kathedraal van Barcelona
9 min. wandelen - 0.8 km
Passeig de Gràcia
9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Plaça de Catalunya - 2 min. wandelen
Metrostation Plaça Catalunya - 3 min. wandelen
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 15 min. rijden
Restaurants
Cafè Zurich
2 min. wandelen
Txapela
1 min. wandelen
Petit Nomad
2 min. wandelen
Five Guys
2 min. wandelen
Honest Greens
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel
Hotel vlak bij La Rambla
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel bevindt zich op loopafstand van Plaça de Catalunya en Kathedraal van Barcelona en biedt een terras, een koffiebar/café en een tuin. Het plaatselijke restaurant 1892 Restaurant serveert ontbijt. Naast een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), een 24-uurs receptie en een lift
Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Een feestzaal, gratis kranten en een waterkoeler
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Ledlampen, waterkokers en verwarming
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Biosphere, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 24 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
1892 Restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
1 gebouw
4 etages
Bioafbreekbare rietjes beschikbaar
Bioafbreekbare roerstaafjes beschikbaar
Feestruimte
Gebruik van de waterautomaat wordt aangemoedigd
Geen frisdrank in plastic flessen
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Geen water in plastic flessen
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Rookvrije accommodatie
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Uitgebreid recyclingbeleid
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Kluisje
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Renovaties en sluitingen
Deze accommodatie is van 3 november 2025 tot 27 februari 2026 gesloten (datums kunnen wijzigen).
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 24 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Veiligheidsprogramma (H10 Hotels) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Catalunya Plaza
Catalunya Plaza H10
H10 Catalunya
H10 Catalunya Plaza
H10 Catalunya Plaza Barcelona
H10 Catalunya Plaza Hotel
H10 Catalunya Plaza Hotel Barcelona
H10 Plaza
H10 Plaza Catalunya
H10 Catalunya Plaza Barcelona, Catalonia
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel Barcelona
H10 Catalunya Plaza Boutique Barcelona
H10 Catalunya Plaza Boutique
H10 Catalunya Plaza Boutique
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel Hotel
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel Barcelona
H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel Hotel Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel?
Vandaag, 16 mrt. 2026, kost een verblijf bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 2 apr. 2026 min. € 197, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel?
Dit hotel ligt in Stadscentrum Barcelona, vlak bij Plaça de Catalunya en La Rambla. Ook Passeig de Gràcia en Rambla de Catalunya liggen op 10 minuten wandelen. Station Plaça de Catalunya ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Plaça Catalunya is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over H10 Catalunya Plaza Boutique Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 573 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
573
Gastenscore: 8 - Goed. 301 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
301
Gastenscore: 6 - Redelijk. 85 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
85
Gastenscore: 4 - Matig. 31 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
31
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
jason
2 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel
jason
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 apr 2019
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
26 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi klassiek pand, op een zeer handig startpunt voor allerlei wandelingen en rondritten.
Jammer dat de wifi maar 5 minuten per dag beschikbaar is.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel respecting the history of the architecural design. Very friendly reception.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Dominique, Breda
6 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi en verzorgd hotel
Het hotel is erg sfeervol, netjes, met vriendelijk en goed engels sprekend personeel, met ideale ligging. Uitstekend geschikt voor een stedentrip.
Dominique
10/10 – Uitstekend
René, W
15 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top hotel op top locatie
Nette kamers, vriendelijk personeel en een uitstekend ontbijt.
René
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 mei 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
prettig
goed hotel voor een redelijke prijs zeer goede lokatie
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
martin, sevenum limburg
24 mei 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
locatie is top, en het personeel is erg behulpzaam
we hebben genoten van het begin tot het einde. met 1 woord GRANDIOOS
martin
10/10 – Uitstekend
Raymond, Oss, Nederland
13 mei 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
H10 Catalunya Plaza
Prima drie sterren hotel met een fantastische ligging aan Plaza de Catalunya.
Vijf minuten lopen vanaf de andere kant van het plein als je de Aerobus vanaf het vliegveld hebt genomen.
Ontbijt is niet duur en biedt een ruime keuze met vooral ook lekker gebak en prima verse koffie en sappen.
Bediening is uitstekend: vriendelijk, oplossingsgericht. Dat geldt voor zowel de receptie, de bediening als de schoonmakers.
We willen eigenlijk nu alweer terug :-)
Raymond
10/10 – Uitstekend
Maria, Hialeah
23 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place
Maria
3 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
José Luis
28 nov 2025
José Luis
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Gretel
14 nov 2025
Gretel
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Alan
Reisde met een groep
12 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was amazing and the staff was very helpful!
Alan
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
YASUHIKO
11 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
到着時間がAM9:30でしたがチェックインさせてくれました。
YASUHIKO
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We actually were moved to the H10 Metropolitan hotel.
Hotel was very clean and located well, just a half block from Placa de Catalunya. Staff were engaged and very helpful. Especially Alexia, who made sure every detail of our stay was addressed. She truly wanted our visit to be memorable.
Robert
2 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Josefin
26 okt 2025
Positief: Personeel en service
Bra service och trevligt mottagande i receptionen.
Något hårda sängar.
Josefin
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Michele Christine
26 okt 2025
Michele Christine
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Krista
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was perfect!
Krista
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Camille
25 okt 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Correct
Camille
1 nacht verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Alain
Reisde met een groep
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Petites gâteries appréciées.
Alain
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Andrew R, Kapolei
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
NO, it didn't have any beer and the service left a lot to desire
Andrew R
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kim
24 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kim
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Debbie
23 okt 2025
Debbie
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Mark
Reisde met partner
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel that’s conveniently located to subway and buses. Nice restaurants all around the hotel! Would definitely recommend!
Mark
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Mina
11 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excellent location, really can’t get any better and more central. Really easy to use the trains and metro to and from the airport and Barcelona Sants station - the metro stop is literally right outside the door. Everywhere I wanted to see was walkable or easily accessible by metro. Bustling and safe at all hours of day and night. 24/7 front desk and security. My only dislike was the room I got. Probably my own fault when booking! The lift didn’t go up to the top floor so had to lug by own bags up the last two flights of stairs. The room was outrageously tiny - like a shoebox/dorm room - with no natural light and tiny frosted windows that slightly opened out onto an inaccessible part of the roof. I was actually a little taken aback. There was also only one power outlet in the whole room. I had to ask reception to provide a multi plug, which they did very quickly and kindly! I usually wouldn’t mind as I’m not in the hotel much when travelling as out and about. But it was an expensive stay and a bit claustrophobic feeling even as somewhere just to sleep. Overall would I would definitely recommend the place and would 100% stay again (in a different room). Just don’t book the essential single room I did!