Geheel appartement

Gran de Gràcia Apartments

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 185
inclusief belastingen en toeslagen
15 jun - 16 jun

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Superior appartement, uitzicht op de binnenplaats, aan de binnenplaats

  • 44 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Deluxe appartement, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 53 m²
  • Max. aantal: 5
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 2 eenpersoons zetelbedden
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Gran de Gràcia Apartments bevindt zich in Gràcia, een wijk in Barcelona, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Park Güell en Kathedraal van Barcelona zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de la Barceloneta en Montjuïc. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Camp Nou of Estadi Olímpic Lluís Companys. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Meer appartementen in Barcelona
Kaart
Gran de Gracia, 205, Barcelona, 08012

In de buurt

  • Casa Vicens
    Casa Vicens
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Rambla de Catalunya
    Rambla de Catalunya
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Park Güell
    Park Güell
    16 min. wandelen - 1.3 km
  • Casa Mila
    Casa Mila
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Carrer Gran de Gràcia
    1 min. wandelen - 0.0 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Fontana - 3 min. wandelen
  • Funicular del Tibidabo - 5 min. rijden
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 27 min. rijden

Restaurants

  • Hofmann
    2 min. wandelen
  • Pastisseria ideal
    1 min. wandelen
  • Kemako
    3 min. wandelen
  • Restaurante Chino Fong Sheng Prosperidad
    2 min. wandelen
  • Vicio
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Gran de Gràcia Apartments

Dit rookvrije appartement beschikt naast gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes over meertalig personeel. Elk appartement is voorzien van een smart-tv met digitale zenders en een keuken met een koelkast, microgolfoven en vaatwasser. Er zijn gemakken als een wasmachine en een eetruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een zitruimte.Wekelijkse schoonmaakservice.
Gran de Gràcia Apartments heeft 8 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven, een eetruimte en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger.

In dit appartement in Barcelona is wifi gratis. Elke smart-tv van 32 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Een schoonmaakservice is wekelijks beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: EUR 5,50 per dag
  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv van 32 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette met muntautomaat

Werkplekken

  • Bureau

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Verduisterende gordijnen
  • Wekelijkse huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In een uitgaansbuurt
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Alarmsysteem
  • Raambeveiliging
  • Brandblusser

Algemeen

  • 1 gebouw
  • 4 etages
  • 8 units
  • Gebouwd in 2011

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Calle Muntaner 60].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Je dient bij het inchecken een geldig paspoort of identiteitsbewijs te kunnen tonen. Een rijbewijs is geen geldige vorm van identificatie.

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 1 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.5 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schadeborg: EUR 150 per verblijf
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 10.45 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: EUR 5.5 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Alleen het aantal gasten dat is opgegeven in de boeking krijgt toegang tot het appartement.
Hotelregistratienummers: HUTB-000643, HUTB-000644, HUTB-000645, HUTB-000646, HUTB-000647, HUTB-000648, HUTB-000649,HUTB-000650.
Registratienummer van de accommodatie HUTB-000643, ESHFTU000008066000008394001000000000000000HUTB0006434, HUTB-000644, ESHFTU000008066000008394002000000000000000HUTB0006440
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gran de Gràcia Apartments?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Gran de Gràcia Apartments?

Vandaag, 3 jun. 2026, kost een verblijf bij Gran de Gràcia Apartments van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 185, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Gran de Gràcia Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Gran de Gràcia Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Gran de Gràcia Apartments?

Dit appartement ligt in Gràcia, op 2 km afstand van Carrer Gran de Gràcia, Park Güell en Passeig de Gràcia. Ook Rambla de Catalunya en Casa Mila liggen op 2 km afstand. Metrostation Fontana en Metrostation Lesseps liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Gran de Gràcia Apartments

8,2

Zeer goed

8,6

Netheid

8,6

Locatie

8,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 72 van 187 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 76 van 187 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 23 van 187 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 187 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 187 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

Eman

Positief: Netheid
Negatief: Inchecken, accuraatheid advertentie
The Tv and the washer werent working, I contacted the managment and they said they will send someone but didnt. I contacted them again and again and only got an apology. The check in process is terrible and very complicated. The location is so good and the apartment was clean.
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yew

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Pleasant stay, family friendly location.
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fartas

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Top 👍

Appartement très propre facilité d’accès Appartement très confortable
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Benjamin

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Good location but issues with air conditioning which the hotel resolved. No on site hotel staff but it’s an apartment rental in a safe and secure modern building.
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Ilaria

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Posizione
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gianluca

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
Confortable apartment
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nicholas

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nice clean property with all you need for a weekend break. Good location, walking distance to pretty much wherever you want to go. Be aware that as there is no reception you need to pick up your key a short distance away. You also pay a 350 Euro refundable deposit.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tommy

Positief: Netheid, comfort kamer

Really good apartment

The only thing not great was an internet outage for a day. But, they fixed it as fast as could be done.
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer
Negatief: Communicatie
To check in you have to go to the management office which is 15 min away by taxi!! They wouldn't allow more than 5 people that has space for 6. Location was great.
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Amjad

Positief: Netheid, communicatie
.
7 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Fation

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment itself was fine, but the check-in process was very frustrating. When we arrived at the property, we were told we had to go to another location to collect the keys. This was never mentioned beforehand. As a result, we ended up paying for three taxi rides just to be able to check in. This added unexpected costs and wasted time. The host really needs to make this clear in the listing so guests can plan properly.
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Positief: Communicatie
Le conviene mantenimiento
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jorge

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
En general es un apartamento que está bien. Falta un tanto de comunicación, ya que por ejemplo necesitábamos papel de baño y no había nadie en recepción que nos indicase donde cogerlo. Por lo demás sin pegas
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

Victor

Wished for a little more

Reception is at a different location that apartment. Tv wasn’t working due to broken cable. Apartment smelled old. Bathroom sync was slow to drain and smelled. Lots of flying bugs even though windows were closed. One light in bathroom was burned creating a darker bathroom because of dark brown shower tiles. AC was working on main living room but spotty on bedrooms.
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Christina

Positief: Communicatie
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
It is located in a nice neighborhood very close to the metro and dining.but far from most tourist attractions and when using a taxi, it adds up. The apartment itself was ok on the first floor, you need to walk 40 minutes to pick up the keys or drive for 16 mins. It needs to be updated. My issues were, both sliding doors in the bedroom and living room were broken and couldn’t lock them,which caused anxiety for my daughter at night. We asked property manager to fix it but they never did. The bathroom had a big window and when looked at it from the outside you can see everything a person is doing,so I covered it with a small blanket I had. The curtains in the bedroom were sheer and see through no privacy from surrounding buildings. We scheduled one time cleaning since we booked it for a week, but they never showed up to clean. The pull-up sofa and chairs were very old and not comfortable at all. The most annoying thing was the neighbors up stairs. You can hear everything especially late at night We couldn’t sleep sometimes from the noise.for the money we paid I’d rather get a hotel room in a better location.
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

beatriz fabiola

Positief: Communicatie
Negatief: Voorzieningen
El departamento cumple con lo necesario, en la entrada al elevador podrás ver muchas sábanas alrededor, la única circunstancia es que nos robaron mi hijo dejó el Cargador de su laptop Mac y de su IPhone, llamamos el mismo día que dejamos la habitación, y l administración no se hace responsable, creo que al ser un departamento con la calidad que aducen tener, es ilógico que dos cargadores desaparezcan, en mi experiencia si te hospedas acá y olvidas algo, dalo por perdido.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

Aleksandra

Positief: Communicatie
Negatief: Comfort kamer
Smaller than expected, just sofa and bedroom. We ere expecting one more room witth beds, no comfy pillows for people who had to sleep on sofa. Very average experience for such price.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Patrick

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Recomendo 100%

Apartamento incrível, supriu todas as necessidades da minha família. Camas confortáveis, toalhas e tudo mais. O sistema de aquecimento funciona perfeitamente o que nos deu maior conforto dentro de todas as áreas do apartamento. Excelente localização em uma área que tem tudo perto, desde mercados a estação de Metrô, padarias a escolher. O.unico ponto um pouco desconfortável é o fato de ter que ir fazer o check in em um lugar diferente, a funcionária que nós atendeu extremamente simpática, falava um português italiano maravilhoso que também nos ajudou bastante. Em geral foi tudo muito bom.
4 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Wendy

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It is very clean and spacious. I like that there are two sinks. There is L3 metro within two mins. of walking. There are also buses. The area is quiet but very convenient. There are a few markets and a good number of restaurants. There is also a fruit shop where we bought some good fruits. The check-in location is about 20 mins. by taxi which was not expected. One of the floor tile was loose in the living room and one of the cabinet doesn’t close well. We were charged a EU 350 deposit and they returned it after we checked out. It is a little bit far to the Barcelona beach, about half an hour by car. If you plan to go there a lot, you may want to find some place closer. Otherwise, it is a good place to stay.
4 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Limpio y Buen Descanso

El lugar estaba muy limpio, muy bien equipado, camas y almohadas cómodas, toda la ropa de cama y toallas de buena calidad. Muy bien localizado. Le pondría 5 estrellas, solo que tuve que ir a un lugar lejos del apartamento para obtener las llaves y hacer check-in, y por la hora no pudieron instalarme una cuna para bebé.
1 nacht verbleven in februari 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Scott

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Would recommend!

Really nice flat - good a/c and well equipped kitchen. Just worth noting the check-in instructions
3 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, communicatie
Comfortable and convenient apartment, easily walk able to many places. Apartment was clean and spacious. Had air-con which was much appreciated. Huge bath towels, which were great. Great hot shower! A few issues we had: Sofa could do with replacing (due to being damaged). The freezer hadnt been closed so was full of ice and wouldnt close. Hair dryer cuts out every few minutes from over heating.
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jonatan

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Kommer tillbaka om jag åker dit igen

Riktigt bra läge, några minuter ifrån Metro, allt finns att hitta runt omkring, enda dåliga om man åker med bil är att det är svårt att hitta parkering, betald parkering finns i närheten men lite dyr, jag betalade mer än 300kr för en natt. Annars stor lägenhet, ren och centralt
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Pierre-Marie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bon emplacement et bon rapport qualité/prix

Très bon emplacement et bon accueil ! La rue Gran de Gracia est animée ce qui est intéressant le jour, mais un peu bruyant la nuit.
3 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tony

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The location is great! We had problem with the AC and the problem was solved immediately. Will stay at the same location next time!!!
4 nachten verbleven in januari 2020