AC Hotel Irla by Marriott bevindt zich in Sarrià-Sant Gervasi, een wijk in Barcelona, en ligt vlak bij een metrostation. Passeig de Gràcia en La Rambla zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Park Güell en Montjuïc. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Camp Nou of ga naar Parc del Fòrum voor een avondje uit. Bekijk onze reisgids voor Barcelona
Carrer de Calvet, 40-42, Barcelona, 08021
In de buurt
Avinguda Diagonal
3 min. wandelen - 0.3 km
Francesc Macia Plein
5 min. wandelen - 0.4 km
Rambla de Catalunya
15 min. wandelen - 1.3 km
Barraquer Clinic
5 min. wandelen - 0.5 km
L'Illa Diagonal-winkelcentrum
10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Francesc Macià Tram Stop - 5 min. wandelen
Station França - 6 min. rijden
Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 30 min. rijden
Restaurants
Café Turó
2 min. wandelen
Pastelería Hofmann
2 min. wandelen
Casa Tejada
2 min. wandelen
Raw Studio
2 min. wandelen
Bar Milagros
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
AC Hotel Irla by Marriott
Hotel vlak bij Rambla de Catalunya
AC Hotel Irla by Marriott ligt in de buurt van Casa Mila en verwent gasten met een droogkuis/wasserijservice, autoverhuur ter plaatse en een bar. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een 24-uurs fitnesscentrum en een businesscentrum.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en gratis kranten
Een 24-uurs receptie, wasservice en hulp bij uitstappen/tickets
Bagageopslagruimte, een kluis bij de receptie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij AC Hotel Irla by Marriott hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Recyclage en ledlampen
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Bioscore Sustainability en Biosphere, programma's die de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Deze accommodatie bevindt zich in de lage-emissiezone van de stad: alleen voertuigen met lage emissie zijn toegelaten in dit gebied. Gasten met een niet-Spaans nummerbord dienen hun voertuig op voorhand bij de stad registreren.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.70 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19.80 per persoon
Betaald parkeren: EUR 22 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een veiligheidsslot
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van Commitment to Clean (Marriott) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
AC Hotel Irla
AC Hotel Irla Marriott
AC Hotel Irla Marriott Barcelona
AC Irla
AC Irla Hotel
AC Irla Marriott
AC Irla Marriott Barcelona
Hotel AC Irla
Hotel Irla
AC Hotel Irla By Marriott Barcelona, Catalonia
Ac Irla Barcelona
Ac Irla By Marriott Barcelona
AC Hotel Irla by Marriott Hotel
AC Hotel Irla by Marriott Barcelona
AC Hotel Irla by Marriott Hotel Barcelona
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij AC Hotel Irla by Marriott?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij AC Hotel Irla by Marriott?
Vandaag, 23 apr. 2026, kost een verblijf bij AC Hotel Irla by Marriott van één nacht voor twee volwassenen op 26 apr. 2026 min. € 230, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 22 per dag.
Hoe laat kan ik bij AC Hotel Irla by Marriott inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij AC Hotel Irla by Marriott uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat AC Hotel Irla by Marriott?
Dit hotel ligt in Sarrià-Sant Gervasi, op 2 km afstand van Avinguda Diagonal, Rambla de Catalunya en Casa Mila. Ook Passeig de Gràcia en Plaça de Catalunya liggen op 3 km afstand. Francesc Macià Tram Stop ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Metrostation Muntaner is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over AC Hotel Irla by Marriott
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 53 van 89 beoordelingen
10 - Uitstekend
53
Gastenscore: 8 - Goed. 21 van 89 beoordelingen
8 - Goed
21
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 89 beoordelingen
6 - Redelijk
10
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 89 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 89 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Mark
30 apr 2023
Mark
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Danielle
1 apr 2026
Danielle
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Eduardo
31 mrt 2026
Positief: Netheid
The hotel was great! Everyone was very pleasant and very helpful. The breakfast was wonderful with fresh bread and pastries. Also they would make us eggs how ever we wanted them.
Eduardo
3 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Jordi
10 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Personal atento
Jordi
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Rubens Curado
27 dec 2025
Rubens Curado
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Peter
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
.
Peter
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge
11 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Will defenetly stay here
Jorge
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jorge
9 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay i will defenetly stay there again
Jorge
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Nuvia
30 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, lovely hotel and the staff is amazing!
Nuvia
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Carla
Reisde met een groep
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property places wash cloths in the bathroom without having to request-not typical in Europe-much appreciated. Very clean room and bathroom-very much appreciated! Quite walkable location to shopping and transportation hubs if traveling further to attractions.
Carla
2 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Jan
6 mei 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was nice and the breakfast was good. The breakfast attendant was friendly and helpful. Front desk helpful as well. Requested clean towels each day and never received them. They just refolded the used ones and hung them up. Never left clean glasses or cups. Also provided one five pack of tissues and never left additional ones.
Jan
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Vivekanand
27 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Hotel room is very tiny but surprisingly has everything. It is not marketed well. For instance you can order hot breakfast (eggs the way you want) which we discovered accidentally. Also, they sell tickets for Picasso museum which we would have availed off. But this was never published. The restrictions on water in the room need be relaxed a bit. Better yet give us a reusable bottle with your logo. The staff are extremely nice and helpful.
Vivekanand
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Steve
23 feb 2025
Steve
3 nachten verbleven in februari 2025
10/10 – Uitstekend
Michael, Burlington
16 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Michael
1 nacht verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Karma, St. Simons Island
8 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Karma
5 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met een groep
2 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sandra
4 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Grigory
31 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grigory
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
jeannie
Reisde met partner
11 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
jeannie
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Marine D., Alexandria
24 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was perfect
Marine D.
2 nachten verbleven in augustus 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Zimian
29 jul 2024
Negatief: Personeel en service
Zimian
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Martin
30 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Martin
1 nacht verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Brijesh
Zakenreiziger
2 jun 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer