Geheel appartement

Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Een binnenplaats met een geplaveid pad, palmbomen en een gebouw met een stenen gevel en een metalen hek.
Een slaapkamer met een stenen muur, een houten hoofdbord, twee nachtkastjes met lampen, een bed met een beddengoed met een patroon, en twee opgerolde handdoeken op het bed.
Een tuin met verschillende planten in potten, een houten constructie en een boom.
Een rechthoekig zwembad met betegelde rand, omringd door ligbedden en een witte schutting.
Een keuken met een magnetron, koelkast en houten stoelen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Het Appartement El Castaño in Barbate biedt 40 m² ruimte en is geschikt voor maximaal 4 gasten. Het beschikt over 1 slaapkamer, 1 woonkamer met slaapbank voor 2 personen en 1 badkamer. De privékeuken is goed uitgerust om aan jullie culinaire wensen te voldoen. Tot de voorzieningen behoren Wi-Fi, airconditioning, open haard, tv, balkon, wasmachine en een babybedje voor extra comfort. Dit appartement bevindt zich op de begane grond.

    Cartuja Rural is een appartementencomplex in Barbate dat accommodaties biedt voor 4 en 6 gasten. Jullie beschikken over een gedeeld buitenzwembad, geopend in de zomermaanden en omgeven door comfortabele ligstoelen. Jullie kunnen ontspannen op het gedeelde overdekte terras met eettafels onder een pergola, gebruikmaken van de gezamenlijke barbecue en tot rust komen in de tuin.



    Het complex ligt in een rustige omgeving nabij het centrum van Barbate; het zandstrand ligt op slechts 10 minuten rijden of 5 km afstand. Het centrum van Barbate, met winkels en restaurants, ligt ook op 5 km, en op 2,4 km vinden jullie restaurants en supermarkten.



    Per appartement is er één parkeerplaats beschikbaar. Huisdieren zijn alleen toegestaan na voorafgaande toestemming van de eigenaar; het is aan te raden om dit vooraf te overleggen. Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Barbate. Bezoek Arco de la Puerta Cerrada en Castillo de la Vejer, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Playa del Carmen en Golf van Cádiz. Fundación NMAC en Trafalgar Surf zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Barbate
Meer appartementen in Barbate
Kaart
Barbate

In de buurt

  • Een plein met een fontein, palmbomen en witte gebouwen met balkons.
    Plaza de España
    9 min. rijden - 7.6 km
  • Museo Del Atún
    4 min. rijden - 2.9 km
  • Playa La Mangueta
    6 min. rijden - 5.8 km
  • Playa de la Yerbabuena
    8 min. rijden - 7.2 km
  • Castillo de la Vejer
    9 min. rijden - 7.6 km

Restaurants

  • Barbatun
    6 min. rijden
  • Plaia Café
    7 min. rijden
  • El Mirador
    6 min. rijden
  • Restaurante La Traiña
    6 min. rijden
  • Café Bar Mediterráneo
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Castaño' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in Barbate ligt op 2,5 km van Museo Del Atún en op 4,6 km van Playa del Carmen. Ook Golf van Cádiz en Playa de la Yerbabuena liggen op 10 km afstand.