Geheel huisje

6 Bears Cabin

5.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor 6 Bears Cabin

Een knus houten slaapkamer met een bed, houten wanden, een raam met zonwering, een nachtkastje met een lamp en een lijst met een afbeelding aan de muur.
Een houten chalet met een metalen dak, omringd door bomen, bereikbaar via een houten trap.
Houten cabin inrichting met een eettafel, stoelen, een koffiebar en uitzicht door het raam.
Een houten plafond, een bank met een natuurprint, een abstract kunstwerk aan de muur, een raam met jaloezieën en een lamp op een bijzettafeltje.
Een hottub onder een houten terras, met uitzicht op een bos.

Geheel huisje

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8185 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

6 Bears Cabin

  • Huisje met een luxe stijl
  • Bij 6 Bears Cabin zijn er de volgende voorzieningen: een vuurkorf, een spelletjesruimte en een entertainmentruimte buiten. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Andere voordelen zijn:
    • Barbecues, rookvrije accommodatie en tuinmeubelen
    • Een pool- of biljarttafel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort dankzij open haarden en laptopwerkplekken, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 3 badkamers met badkuipen of douches en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 42 inch met digitale zenders
    • Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleer)kasten en aparte zitruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Parkeren en vervoer

  • Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 privébadkamers
  • Bad of douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Open haard

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 42 inch met digitale zenders
  • Videogameconsole

Buiten

  • Gasbarbecue
  • Gazon
  • Gemeubileerd balkon/terras
  • Outdoor entertainmentgebied
  • Picknickplaats
  • Tuinmeubels
  • Vuurplaats

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 4 huisdieren in totaal
  • Toeslag: USD 28,19 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Spelletjesruimte

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 28.19 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
4 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 28.19 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

6 Bears Cabin ligt in Banner Elk. Sugar Mountain Resort en Beech Mountain Resort zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Pisgah National Forest en The Blowing Rock. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kidd Brewer Stadium of kies voor een avondje uit bij The Mill at Rock Creek. Bekijk onze reisgids voor Banner Elk
Meer vakantiehuisjes in Banner Elk
Kaart
167 Boulder Shadow Lane, Banner Elk, NC, 28604

In de buurt

  • Een groot, twee verdiepingen tellend huis met een balkon, omringd door een verzorgd gazon en bomen.
    Hound Ears Golf Club
    5 min. rijden - 6.4 km
  • Een campus met een groot gebouw, een prieel en een boom met oranje bladeren.
    Appalachian State University
    12 min. rijden - 11.4 km
  • Een trein rijdt door een weelderig, groen bebost gebied.
    Tweetsie Railroad
    17 min. rijden - 17.5 km
  • Een hangbrug boven een rotsachtig gebergte met weelderige begroeiing.
    Grandfather Mountain
    29 min. rijden - 32.8 km
  • Watauga River
    1 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Tri-Cities, Tennessee (TRI-Regionale luchthaven Tri-Cities) - 95 min. rijden

Restaurants

  • Rivers Street Ale House
    9 min. rijden
  • The Social
    10 min. rijden
  • Taqueria La Monarca
    8 min. rijden
  • South End Brewing - Boone
    10 min. rijden
  • The Pedalin' Pig
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 6 Bears Cabin?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 4 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 28.19 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

De parkeermogelijkheden zijn beperkt.

Hoe laat kan ik bij 6 Bears Cabin inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 6 Bears Cabin uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 6 Bears Cabin?

Dit luxe huisje in Banner Elk bevindt zich op enkele stappen van Watauga River en op 5 km van Foggy Mountain Gem Mine en Alta Vista Gallery and B & B. Hound Ears Golf Club ligt op 4,4 km.

Beoordelingen over 6 Bears Cabin