Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions ligt in Montfavet, een wijk in Avignon. Bezoek culturele hoogtepunten Avignon Festival en Musée Lapidaire. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golf de Châteaublanc en Chartreuse de Bonpas. Epicurium en Grande Roue Avignon zijn ook een bezoek waard. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Avignon
ZAC De la Castelette, 40 rue Jacques Demy, Montfavet, Avignon, Vaucluse, 84140
In de buurt
Parc des Expositions
3 min. rijden - 3.1 km
Avignon Festival
15 min. rijden - 7.9 km
Pausenpaleis
18 min. rijden - 8.9 km
Kathedraal van Avignon
18 min. rijden - 8.9 km
Epicurium
4 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Station Avignon Montfavet - 3 min. rijden
Avignon (AVN-Caumont) - 5 min. rijden
Restaurants
Zhuma Sushi
5 min. rijden
La Pateacrepe Avignon
5 min. rijden
Ristorante Del'Arte
5 min. rijden
KFC
19 min. wandelen
Restaurant des Etoiles
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions
Hotel vlak bij Parc naturel régional du Luberon
Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en rookvrije accommodatie
Een kluis bij de receptie, een automaat en gratis kranten
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 79 kamers bieden leuke voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Herbruikbare koffie- en/of theefilters, recyclage en ledlampen
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Milieuvriendelijke schoonmaakproducten, gratis kinderbedden en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: EUR 9,50 voor volwassenen en EUR 4,70 voor kinderen
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Automaat
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Schoonmaakservice (eenmaal per verblijf)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Informatieborden in braille of reliëfletters
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
2 etages
Geen plastic rietjes
Geen plastic roerstaafjes
Ramen met dubbelglas
Rietjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roerstaafjes van een ander materiaal dan plastic beschikbaar
Roken is niet toegelaten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bulkdispensers voor toiletartikelen
Bureau
Geluiddichte kamers
Herbruikbare koffie-/theefilters
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Recycling
Toegang via buitengalerij
Waterbesparende douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 10
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 06.30 uur en 21.00 uur, van zaterdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 11.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 14.00 uur en 21.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 10 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 75 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.88 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.50 voor volwassenen en EUR 4.70 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 10 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances, mobiele betalingen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatieklasse
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions?
Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions van één nacht voor twee volwassenen op 29 aug. 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een bedrag van EUR 10 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 15 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Kyriad ECO - Avignon Sud Parc des Expositions?
Dit hotel ligt in Montfavet, op 1,5 km van Epicurium en op 5 km afstand van Parc des Expositions en Golf de Châteaublanc. Ook Chateau de Fargues en Eglise du Pontet liggen op 10 km afstand. Station Avignon Montfavet ligt op 29 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.