Gehele woning

Holiday home with balcony

Fotogalerie voor Holiday home with balcony

Een houten chalet met twee verdiepingen, voorzien van balkons, grote ramen en een rustieke uitstraling.
Een klein, met sneeuw bedekt gebouw met een klokkentoren, omgeven door sneeuwzware bomen.
Een houten slaapkamer met een bed, een raam met gordijnen, een radiator en een houten plafond.
Een houten hut van binnen, met een eettafel en stoelen, een raam met gordijnen en een houten bank.
Een raam met uitzicht op een besneeuwd landschap en kale bomen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday home with balcony

  • Het in 2003 gebouwde vakantiehuis is ingericht in de typische landelijke stijl. Het perceel bevindt zich op een boerderij. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de bergen en de rustige en zonnige ligging aan de bosrand is het verblijf populair. Ter beschikking staan: ligweide, parasol, ligstoel en barbecuegelegenheid.

    Uw vakantiehuis
    Uw vakantiehuis heeft 2 verdiepingen, 6 kamers (daarvan 4 slaapkamers), is 300 m² groot en is geschikt voor maximaal 7 personen. Roken is binnen niet toegestaan. Op koude dagen kan uw vakantiehuis verwarmd worden met centrale verwarming. Tegelkachel in woonkamer en keuken De ingang leidt direct in de gang met kapstok. De indeling van de kamers is als volgt:
    begane grond: slaapkamer met 1 éénpersoonsbed. keuken met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), koffiemachine en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 14 personen. aparte WC met 1 wastafel en WC.
    1.verdieping: slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en 1 ledikant. U heeft toegang tot het balkon. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het balkon. 2 badkamer elk met badkuip, 1 wastafel, WC en venster.
    Bovendien heeft uw vakantiehuis met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Vakantiepark
    Internet (WLAN) en skiruimte.

    Ligging
    Ausservillgraten, 1378 m boven zeeniveau. Het vakantiehuis bevindt zich op een boerderij, op een 400 m² groot, open tuinperceel met weide en bloemen. De verhuurder woont in een apart gebouw op het terrein. Het vakantiehuis bevindt zich naast een met veel zorg gerestaureerde hoeve die als biologische boerderij wordt geëxploiteerd. Daar kunt u producten van het Tiroler Grauvieh kopen, evenals biologische kruiden en aardappelen uit eigen teelt. Uitzicht op bergen en weiden. De toegang verloopt via een zijweg (geasfalteerd). Parkeerplaats op het terrein.

    Speciaal
    Centrale verwarming, vloerverwarming. Kacheloven in woonkamer en keuken. Speelgoed voor kinderen, kinderbedje, kinderstoel, internettoegang (wifi), boeken, dvd’s en/of muziek voor kinderen, wasmachine en wasdroger.

    Huisdier
    toegestaan, EUR 35.00/dier en dag.

    Afstand
    Winkelen 1500 m, Restaurant 1500 m, Dorpscentrum 1500 m. Overdekt zwembad in Innichen 20 km. Station in Silian 5 km. In de zomer: Openluchtzwembad 18 km in Innichen. Wandelmogelijkheden vanaf huis of maak gebruik van de wandelbus, die 300 m verderop stopt. Een uitstapje naar de Zuid-Tiroolse Dolomieten is de moeite waard (slechts 12 minuten met de auto). In de winter: Skilift 5 km in Silian. Skigebied 5 km in Silian (Silian Hochpustertal). Skibus 300 m. Skiverhuur, skischool elk 5 km in Silian. Langlaufloipe in Winkeltalloipe 1500 m. Skitochten en sneeuwschoenwandelingen vanaf huis mogelijk, slechts 20 minuten met de auto van het skigebied Helm en Sextner Dolomieten verwijderd.

    Verdeling
    Vakantiehuis, 2 verdiepingen, 4 kamers (waarvan 4 slaapkamers), 300 m², in totaal 7 bedden, desgewenst extra 1 kind tot 2 jaar in een babybed.

    Kamer
    De ingang van uw vakantiehuis is overdekt en gelijkvloers en leidt direct naar de hal met garderobe. Deuren naar keuken, woonkamer en dagtoilet, en naar een eenpersoonskamer.
    Begane grond: Slaapkamer met 1 eenpersoonsbed. Keuken met eethoek (14 plaatsen), elektrische kookplaat (4 platen), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Separaat toilet met 1 wastafel en toilet.
    1e verdieping: 2 slaapkamers elk met 1 tweepersoonsbed en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed, 1 kinderbedje en toegang tot het balkon. 2 badkamers elk met bad, 1 wastafel, toilet en raam.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Ausservillgraten in een landelijke omgeving. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Punbrugge en Burg Heinfels. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Wichtlpark en Acquafun een bezoekje brengen. Fun Bob en Freizeitzentrum ViThal zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ausservillgraten
Meer vakantiehuizen in Ausservillgraten
Kaart
Ausservillgraten, Osttirol

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een persoon op een grasheuvel.
    3 Pieken Dolomieten
    27 min. rijden - 18.9 km
  • Punbrugge
    15 min. rijden - 9.4 km
  • Thurntaler I-skilift
    16 min. rijden - 9.7 km
  • Burg Heinfels
    17 min. rijden - 10.4 km
  • Wichtlpark
    19 min. rijden - 11.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Abfaltersbach - 15 min. rijden

Restaurants

  • Vital-Landhotel Pfleger
    19 min. rijden
  • Sporthotel Sillian
    9 min. rijden
  • Pistentreff
    8 min. rijden
  • Restaurant Sporthotel Sillian
    9 min. rijden
  • Gasthof Kantschieder
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday home with balcony?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday home with balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday home with balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday home with balcony?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in een landelijke omgeving, op 10 km afstand van Punbrugge, Thurntaler I-skilift en Burg Heinfels. Ook Wichtlpark en Kühegg liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday home with balcony

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ruhe, Zustand und Komfort des ...

Ruhe, Zustand und Komfort des Hauses, persönliche und sehr freundliche Atmosphäre, liebevolle Ausstattung und Betreuung nach dem Motto „ wohlfühlen wie zuhause“, sehr schöner Garten; tolle Wandertouren in unmittelbarer Umgebung