Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
4 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Sillian. Verken de plaatselijke natuur bij Dolomieten en Tre Cime di Lavaredo. Reis je met kinderen? Overweeg dan Wichtlpark en Acquafun. Bekijk onze reisgids voor Sillian
Zijn huisdieren welkom bij Apartment-Bergblick 80 m2 for up to 6 people?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 4 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment-Bergblick 80 m2 for up to 6 people inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment-Bergblick 80 m2 for up to 6 people uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment-Bergblick 80 m2 for up to 6 people?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Sillian ligt op 5 km afstand van Wichtlpark en Skilift Vierschach-Helm. Ook Acquafun en Thurntaler I-skilift liggen op 10 km afstand. Station Weitlanbrunn ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment-Bergblick 80 m2 for up to 6 people