Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek ligt in Johns Creek in de zakenwijk. Medieval Times en Ameris Bank Amphitheatre zijn culturele hoogtepunten. Voor activiteiten in de omgeving ga je naar St Ives Country Club en Country Club of the South. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Suwanee Sports Academy of Gas South Arena. Bekijk onze reisgids voor Johns Creek
11505 Medlock Bridge Rd, Johns Creek, GA, 30097
In de buurt
Georgia Aquarium
54 min. rijden - 52.1 km
Technology Park
8 min. wandelen - 0.7 km
Emory Johns Creek Hospital
12 min. wandelen - 1.1 km
Gas South Arena
21 min. rijden - 15.0 km
Ameris Bank Amphitheatre
29 min. rijden - 22.4 km
Lokaal vervoer
Internationale luchthaven Hartsfield-Jackson Atlanta (ATL) - 62 min. rijden
Restaurants
Chick-fil-A
18 min. wandelen
McDonald's
15 min. wandelen
Starbucks
12 min. wandelen
Chipotle Mexican Grill
13 min. wandelen
Chili's Grill & Bar
10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek
Hotel vlak bij Emory Johns Creek Hospital
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek bevindt zich dicht bij Technology Park en St Ives Country Club en biedt een gratis ontbijtbuffet, een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer, een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een feestzaal, een kluis bij de receptie en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
De 122 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en aparte zitruimtes. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
Hd-televisies van 42 inch met premium tv-zenders
Aparte zitruimtes, koelkasten en microgolfovens (op verzoek)
Prijzen en affiliaties
Deze accommodatie is aangesloten bij de International LGBTQ+ Travel Association (IGLTA) en verwelkomt gasten die zich identificeren als lesbienne, homo, biseksueel, transgender, queer, interseksueel of aseksueel (LGBTQ+).
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar op werkdagen van 06.30 uur tot 09.00 uur
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Buitenzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op verzoek
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
2 vergaderruimtes
24-uurs businesscentrum
96 vierkante meter aan conferentieruimte
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Informatieborden in braille of reliëfletters
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Meer
1 gebouw
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1997
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 42 inch met premium satellietzenders
Mp3-dock
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven op verzoek
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Gratis kranten op werkdagen
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Volgens het beleid van Hyatt wordt elke bezette kamer minstens één keer elke 24 uur betreden, ook als een gast om privacy gevraagd heeft. Er wordt geprobeerd om de gast op de hoogte te brengen voordat de kamer betreden wordt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf (maximum USD 175 per verblijf), naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van USD 100
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 4 kinderen van 18 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 75 per accommodatie, per verblijf (maximum USD 175 per verblijf), plus USD 100 eenmalige schoonmaakkosten
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Hyatt betreedt bezette kamers minimaal een keer per 24 uur, zelfs als de gast heeft gevraagd voor privacy. De nodige inspanningen worden geleverd om de geregistreerde gast vooraf in te lichten voordat ze zijn/haar kamer binnengaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De foto's bij deze beschrijving geven een beeld van de standaard van deze hotelketen en zijn uitsluitend bedoeld ter illustratie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hyatt Place Hotel Johns Creek
Hyatt Place Johns Creek
Johns Creek Hyatt Place
Hyatt Place Johns Creek Hotel
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek Hotel
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Hotel
Hyatt Place Johns Creek Hotel Duluth
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek Hotel
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek Johns Creek
Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek Hotel Johns Creek
Veelgestelde vragen
Beschikt Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek?
Vandaag, 28 apr. 2026, kost een verblijf bij Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 95, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 75 per accommodatie, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van USD 100 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek?
Dit hotel ligt in de zakenwijk, op 15 minuten wandelen van Emory Johns Creek Hospital en Technology Park. Ook St Ives Country Club en Suwanee Sports Academy liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hyatt Place Atlanta/Duluth/Johns Creek
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
10
Locatie
9,0
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 566 van 1008 beoordelingen
10 - Uitstekend
566
Gastenscore: 8 - Goed. 242 van 1008 beoordelingen
8 - Goed
242
Gastenscore: 6 - Redelijk. 98 van 1008 beoordelingen
6 - Redelijk
98
Gastenscore: 4 - Matig. 48 van 1008 beoordelingen
4 - Matig
48
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 54 van 1008 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
54
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Frank, Almelo
Reisde met partner
19 jun 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Tijdens onze Roadtrip door de USA zijn we hier 2 nachten verbleven. Het hotel is echt toe aan een goede opknapbeurt. De lift piept en kraakt aan alle kanten. Verlichting knippert. Je hebt het gevoel dat elk ritje in de lift de laatste kan zijn. Zwembad heeft ook gebrek aan onderhoud er rondom heen. Veel slijtage in de kamer en ook niet heel schoon helaas. Bedden waren verder prima. Schoonmaak in de kamer tijdens verblijf is er niet, zelfs niet alleen verversing van handdoeken. Het personeel maakt de slechte staat van het hotel nog een beetje goed met goede service en vriendelijkheid. Ook het ontbijt is prima. Wij zouden een volgende keer een ander hotel kiezen.
Frank
2 nachten verbleven in juni 2023
4/10 – Matig
Angela
Reisde met een groep, Reisde met partner
26 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast was awful I’ve stayed at many hotels who served way better breakfast yogurts had expiration dates from 2025… the hotel seems not to have AC or be cheap and not run it everywhere smelt like marijuana. Ice machines didn’t work, AC in bedrooms were slow hard to keep the temperature cool the maids stare and don’t even smile or say hello just make you uncomfortable staring. The beds were rough and very small. Definitely not worth the price tag of Hilton hotels first stay and will be my last.
Angela
2 nachten verbleven in april 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Brian
Reisde met partner
26 apr 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
!
Brian
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jerry
25 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Jerry
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Jimmdy
20 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent!
Jimmdy
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Wendy
Reisde met familie
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Hotel was undergoing renovation.
Breakfast was good, and so was the staff.
Wendy
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Li, Albuquerque
15 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was very pleasant to stay in this hotel. Excellent
Li
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
WILLARD
Reisde met partner
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall A+
WILLARD
1 nacht verbleven in april 2026
4/10 – Matig
JUDY
11 apr 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Did not have breakfast
JUDY
4 nachten verbleven in april 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Shicheg
6 apr 2026
Shicheg
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Quentin
5 apr 2026
Quentin
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
clara
5 apr 2026
clara
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Danette
Reisde met familie
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Danette
2 nachten verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Wendell
5 apr 2026
Wendell
1 nacht verbleven in april 2026
8/10 – Goed
Houria
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service
It was okay for one night.
Houria
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Yedah
Reisde met familie en kleine kinderen
3 apr 2026
Breakfast was fresh and the room is clean as well.
Yedah
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Nelve
Reisde met familie
1 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Breakfast bar was unsanitary. Not all foods were in covered containers. Sausage on a platter , French Toast also in the open. The heating and air system wasn’t working properly. Tried to set thermostat but heat and air took turns blowing . It was right buy the bed. Shower area was to small.
Nelve
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
MELISSA
Reisde met familie en kleine kinderen
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was fine.
MELISSA
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Rhonda, San Francisco
29 mrt 2026
Nice breakfast buffet
Rhonda
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Chanwoo
26 mrt 2026
Positief: Netheid
.
Chanwoo
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Lauren
Reisde met familie en kleine kinderen
25 mrt 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lobby appeared under construction. Refrigerator did not work properly.
Lauren
1 nacht verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Hadiya
Reisde met familie en kleine kinderen
24 mrt 2026
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen
No real bar and shoe left there was not held for us and another staff said they didn’t have it but one staff said it was there.
Hadiya
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Deysu
23 mrt 2026
Deysu
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Peter
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They are improving the hotel and updating the rooms. I was put in one of the newly renovated rooms. The room was very clean and I liked the new layout