Hostels in Atanzón

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor hostels in Atanzón

La Posada de Consuelito

La Posada de Consuelito
2.0-sterrenaccommodatie
Chiloeches
De prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
7 mei - 8 mei
La Posada de Consuelito
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Atanzón

Ontdek meer over Atanzón

Informatie over Hostels in Atanzón

Aantal beoordelingen
Accommodatie
102
Laagste prijs
€ 78
Hoogste prijs
€ 78

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Atanzón?
Deze uitstekende verblijven in de omgeving, die goede beoordelingen ontvangen van onze klanten, hebben voordelige prijzen per nacht die je misschien wel aanspreken: Hotel Pax Guadalajara - op 13,4 km afstand van het hart van Atanzón. De voorzieningen bij dit hostal bestaan bijvoorbeeld uit een gratis ontbijt, gratis wifi en een spelletjesruimte.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Atanzón?
Wanneer je nieuwe plekken ontdekt, is goed weer altijd beter. Daarom volgt hier wat informatie die je misschien handig vindt: De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 23 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 6 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Atanzón is 443 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Atanzón?
Afhankelijk van hoe je je tijd wilt besteden, wil je misschien wel een kijkje nemen bij het gebied rond Atanzón. Verken de natuur op plekken als Comarca de La Serranía de Cuenca, Parque de la Concordia en Jardines Románticos. Culturele trekpleisters zijn onder andere Palacio del Infantado en Casa Museo Arcipreste de Hita. Andere attracties zijn bijvoorbeeld Panteón de la Condesa de la Vega del Pozo, Cathedral of Santa Maria en Puerta de Santa María.
Wat is de beste manier om naar Atanzón te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in en rond Atanzón in de buurt en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vliegen naar de dichtstbijzijnde luchthaven, Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje, op 53 km afstand van het stadscentrum.