Geheel appartement
Atami Kaikotei 202
Fotogalerie voor Atami Kaikotei 202





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

8-15-202, Kaiko-cho, Atami, Shizuoka, 413-0003
In de buurt
Zonnestrand van Atami4 min. wandelen - 0.4 km
Kiunkaku Voormalige Ryokan5 min. wandelen - 0.4 km
Dennenboom van Omiya en Standbeeld van Kanichi en Omiya6 min. wandelen - 0.6 km
Kinomiya-heiligdom9 min. wandelen - 0.8 km- Heiwadori Winkelstraat11 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
- Station Atami - 13 min. wandelen
- Tokio (HND-Haneda) - 109 min. rijden
Restaurants
- 熱海銀座 おさかな食堂(おさかな酒場)2 min. wandelen
- 和栗菓子 Kiito-生糸-2 min. wandelen
- うまい鮨勘熱海支店1 min. wandelen
- 大一楼2 min. wandelen
- うまとんラーメン 松福熱海店3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Atami Kaikotei 202
Gelijkaardige accommodaties

Rakuten STAY Atami
Rakuten STAY Atami
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
8.8 van 10, Uitstekend, 226 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: JPY 200.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 第M220030161号
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
ATAMI KAIKOUTEI 202
Atami Kaikotei 202 Atami
Atami Kaikotei 202 Apartment
Atami Kaikotei 202 Apartment Atami








