Appartementen in Arlanza

    calendar shield illustration
    Verander van gedachten
    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration
    Trakteer jezelf
    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration
    Wees kieskeurig
    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in Arlanza

Cris and Mía's little apartment

De prijs is € 98
inclusief belastingen en toeslagen
13 jul - 14 jul
Cris and Mía's little apartment

Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino"

De prijs is € 352
inclusief belastingen en toeslagen
7 jul - 8 jul
Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino"
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in Arlanza te verblijven?
Er zijn 7 accommodatiemogelijkheden in Bembibre, maar niet zo veel appartementen. Wij helpen je graag bij je zoektocht naar vergelijkbare accommodaties.
Wat zijn de redenen om te kiezen voor een appartement in plaats van een reguliere hotelkamer?
Appartementen bieden meestal meer ruimte dan hotelkamers en zijn voorzien van een keuken, zodat je je eigen maaltijden kunt maken. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor soloreizigers die 's avonds de deur niet meer uitgaan zodat ze vast de volgende dag kunnen plannen.
Wat is het populairste appartement voor een reis naar Arlanza?
Hier zie je enkele favoriete appartementen in dit gebied: Cris and Mía's little apartment: Gelegen in Ponferrada, op 19,5 km van het centrum van Arlanza. Apartamento con Terraza - Ligt 20,5 km verderop in Ponferrada. Met gratis wifi en een terras. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Apartment in Ponferrada near las Medulas,Penalba de Santiago or the "Camino" - Gesitueerd in Ponferrada, op 20,5 km van Arlanza.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten tijdens mijn verblijf in Arlanza?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je een langer verblijf plant in Arlanza. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Arlanza is 941 mm.
Wat is er te zien en te doen in Arlanza?
Zorg ervoor dat je niets mist van lokale hoogtepunten als Plaza del Ayuntamiento, Castillo de los Templarios en Museo de la Radio. Pittacum Winery en 13 Viñas zijn een paar voorbeelden van andere leuke plaatsen in deze omgeving.