Geheel appartement

Charming 12 person apartment

Fotogalerie voor Charming 12 person apartment

Een moderne keuken met houten vloer, een centraal eiland en uitzicht op de omgeving.
Een raam met uitzicht op een historisch gebouw met gedetailleerde architectuur.
Een wenteltrap met uitzicht op een gebouw door een raam.
Een kamer met twee groene banken, een witte tafel en een raam met gordijnen.
Een kamer met een eettafel, stoelen, een hangplant, een raam met gordijnen en uitzicht op gebouwen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 74
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Charming 12 person apartment

  • Er is iets ingetogen en betoverends aan een plek die zich ontvouwt naarmate je erdoorheen loopt, waar elke verdieping voelt als een nieuw hoofdstuk van je verblijf. Dit triplex in het historische hart van Antwerpen biedt zo'n ervaring: gelaagd, uitnodigend en vol karakter, die je met elk moment meer gaat bekoren.

    Binnen voelt de ruimte zowel open als persoonlijk aan, waardoor je je eigen ritme kunt vinden. De woonkamer vormt je basis, een plek om de dag rustig te beginnen of om naar terug te keren na een dag de stad te hebben verkend. De keuken vloeit naadloos over in de dagelijkse routines, waardoor eenvoudige momenten comfortabel en vertrouwd aanvoelen. Naarmate je door de verdiepingen loopt, bieden de slaapkamers een gevoel van rustige afzondering, zachte en ontspannende ruimtes waar je echt tot rust kunt komen. Het gaat niet alleen om de indeling, maar ook om hoe natuurlijk de ruimte zich aanpast aan jou.

    Stap naar buiten en Antwerpen verwelkomt je met zijn tijdloze charme. Geplaveide straten, lokale cafés en verborgen hoekjes creëren een levendige maar ontspannen sfeer. Je kunt vrij ronddwalen, bij elke bocht iets nieuws ontdekken en terugkeren naar een plek die uniek van jou is. Het is meer dan alleen een verblijf; het is een plek waar je de stad in lagen kunt ervaren, zowel binnen als buiten.

    Let op: ons incheckteam staat tot 21:00 uur klaar om je aankomst soepel te laten verlopen.

    Als je na 21:00 uur wilt aankomen, vragen we je vriendelijk om ons minimaal één dag voor je geplande aankomstdatum te bellen op +32-38084232. We helpen je graag met een late aankomst.

    Houd er rekening mee dat laat inchecken alleen mogelijk is tot 23:00 uur. Hiervoor geldt een toeslag van € 30. Deze toeslag stelt ons in staat om ons incheckteam langer dan de standaard openingstijden beschikbaar te houden om je aankomst te faciliteren.

    Een betaallink wordt gedeeld zodra we je bevestiging hebben ontvangen.
    Indeling: Parterre: (woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank), keuken(eettafel, kachel, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, wasdroger, kinderstoel, ), slaapkamer(Queen Bed, Queen Bed, Queen Bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed, Queen Bed), badkamer(douche, toilet, haardroger, Handdoeken/beddengoed (tegen betaling), , )) Internettoegang, wasdroger,

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Included
    Toeristenbelasting; € 3,58/persoon/nacht

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Included

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Oude Stad, een wijk in Antwerpen. Nationalestraat en Grote Markt zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Provinciaal Groendomein Rivierenhof en Provinciaal Recreatiedomein De Schorre verkennen. Nationaal scheepvaartmuseum en Theaterhuis HETPALEIS zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wildspotten. Bekijk onze reisgids voor Antwerpen
Meer appartementen in Antwerpen
Kaart
Antwerp

In de buurt

  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, een opvallende klokkentoren en een standbeeld op de voorgrond.
    Stadhuis van Antwerpen
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met een centraal geplaatste standbeeld en meerdere vlaggen.
    Grote Markt
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een nachtzicht van een historisch kathedraal met gedetailleerde architectuur, verlicht door straatlantaarns.
    Onze-Lieve-Vrouwekathedraal
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Het Steen
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Groenplaats
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Antwerp Port House - 5 min. rijden
  • Antwerpen (ZWE-Station Antwerpen Centraal) - 19 min. wandelen
  • Antwerpen (ANR-Internationale luchthaven Antwerpen) - 27 min. rijden

Restaurants

  • House Of Waffles
    1 min. wandelen
  • Paters Vaetje
    1 min. wandelen
  • Da Giovanni
    1 min. wandelen
  • Starbucks
    1 min. wandelen
  • Tram 3
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Charming 12 person apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Charming 12 person apartment?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Charming 12 person apartment van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 74, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Charming 12 person apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Charming 12 person apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Charming 12 person apartment?

Dit appartement ligt in Oude Stad, vlak bij Onze-Lieve-Vrouwekathedraal, Stadhuis van Antwerpen en Grote Markt. Standbeeld van Brabo en Groenplaats liggen op enkele stappen afstand. Antwerpen (ZWE-Station Antwerpen Centraal) ligt op 19 minuten wandelen en naar Station Antwerpen-Centraal is het 20 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Charming 12 person apartment

8,8

Uitstekend

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 18 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 18 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Ideaal voor zes personen, meer zou ik niet aanraden, Geweldig voor een weekendje ...

Ideaal voor zes personen, meer zou ik niet aanraden, Geweldig voor een weekendje in Antwerpen, je zit echt in het hart van de stad, super locatie,
Van een partnersite

2/10 – Verschrikkelijk

Wij hebben geen gebruik kunnen maken van de Tempelstraat

Wij hebben geen gebruik kunnen maken van de Tempelstraat
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

De buren zijn soms wat luidruchtig, maar dat is niet de schuld van de verhuurder ...

De buren zijn soms wat luidruchtig, maar dat is niet de schuld van de verhuurder, De locatie is fantastisch, heel dicht bij het bruisende stadscentrum,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Geweldige plek in het hart van de stad, heel ruim en betaalbaar!

Geweldige plek in het hart van de stad, heel ruim en betaalbaar!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

De bruine bank is niet geschikt om op te slapen, Het is niet echt comfortabel vo ...

De bruine bank is niet geschikt om op te slapen, Het is niet echt comfortabel voor een goede nachtrust, De locatie is echter geweldig,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Het zou fijn zijn als er af en toe wat meer onderhoud gepleegd wordt, maar het i ...

Het zou fijn zijn als er af en toe wat meer onderhoud gepleegd wordt, maar het is zeker niet storend, Geweldige plek, midden in het hart van de stad, Ideale ruimte voor groepen die een weekend in Antwerpen willen doorbrengen,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

De douche had af en toe een wisselende temperatuur, Het koelt 's nachts behoorli ...

De douche had af en toe een wisselende temperatuur, Het koelt 's nachts behoorlijk af binnen, ondanks de radiatoren, De locatie was fantastisch! Het appartement was ruim en de bedden sliepen heerlijk,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Het was een beetje chaotisch en niet helemaal perfect schoon, Geweldige locatie, ...

Het was een beetje chaotisch en niet helemaal perfect schoon, Geweldige locatie, midden in het stadscentrum!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Uitstekende locatie in het centrum

Uitstekende locatie in het centrum
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Het appartement heeft een charmante uitstraling en is erg sfeervol, De vloeren k ...

Het appartement heeft een charmante uitstraling en is erg sfeervol, De vloeren kunnen soms wat geluid maken, maar dat voegt juist karakter toe, De badkamer is mooi ruim en bevindt zich dicht bij de slaapkamer, wat handig is, De locatie is perfect, midden in het centrum en vlakbij de kathedraal, De bedden zijn comfortabel en de host is zeer behulpzaam en deelt handige informatie via een website, De prijs-kwaliteitverhouding is echt uitstekend!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

La limpieza del lugar es impecable y la ubicación es inmejorable,

La limpieza del lugar es impecable y la ubicación es inmejorable,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Une légère odeur de cuisine dans la chambre du bas, probablement à cause des res ...

Une légère odeur de cuisine dans la chambre du bas, probablement à cause des restaurants à proximité, L'emplacement est idéal, avec beaucoup d'espace et plusieurs lits disponibles,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

It can get a bit loud on weekends if you're hoping for an early night, However, ...

It can get a bit loud on weekends if you're hoping for an early night, However, the location is fantastic!
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

This place is definitely not the quietest option (for good reason), The location ...

This place is definitely not the quietest option (for good reason), The location is right next to the cathedral - you really can't get more central than this, The apartment is massive - spread over three levels, and the charm of the attic space is truly remarkable,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

The apartment was spacious and well-equipped, providing plenty of room for every ...

The apartment was spacious and well-equipped, providing plenty of room for everyone, The location was fantastic, making it easy to explore the area, I appreciated the amenities available, While there were a few minor issues, the overall experience was enjoyable,
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Un superbe appartement sur trois niveaux, idéal pour accueillir de nombreux invi ...

Un superbe appartement sur trois niveaux, idéal pour accueillir de nombreux invités, à quelques pas de la grande place d'Anvers et tout près de la Cathédrale,
Van een partnersite

2/10 – Verschrikkelijk

Als ich vor der Wohnungstür stand, ging es schon komisch los. Die angegeben Adre ...

Als ich vor der Wohnungstür stand, ging es schon komisch los. Die angegeben Adresse zur Abholung des Schlüssels war nicht richtig auf dem Voucher vermerkt. Also musste ich mehrere Male telefonieren, bis ich die Adresse herausbekam. Schlüssel in der Hand und dann ins Gebäude, Ups: Uralt alles und absolut ungepflegt. Die Wohnung ist eine totale Katastrophe, fast alles ist kaputt die Fenster sind zusammengeschraubt aber trotzdem nicht zu, weil diese sich nicht schliessen lassen Fenstergriffe abgebrochen Verriegelungsmechanismus funktioniert nicht mehr. Auf den Fensterscheiben sind Hinweisschilder aufgeklebt ein absolutes "no Go". Defektes Waschbecken, der Wasserhahn ist lose, die Dusche lässt sich nicht einstellen mit dem Duschwasser entweder zu heiß oder kalt, der Backofen mach max 120°C Kaffeemaschine fehlt wie auf den Bildern zu sehen. Die Herdplatte ist defekt und total dreckig. Im Kühlschrank ist das Gefrierfach mit einem mechanischen Riegel aus dem Garten verschlossen. Nachts um ca. 23:00 macht die Müllabfuhr ihre Runde Dauer ca. 30Minuten kein Schlaf möglich. Da die Fenster nicht dichthalten und man das Gefühl hat direkt neben den Müllwagen zu stehen. Das wiederholte sich dann um 03:30 für weiter 20 Minuten. Dann war es so kalt in der Wohnung (Aussentemperatur 11°C innen nicht sehr viel wärmer), das ein normaler Aufenthalt nicht möglich war. Ich habe sehr oft Verbindung mit dem Antwerp Stay aufgenommen "der Vermieter", aber es ist halt nichts passiert, ich habe dann bereits nach 2 Tagen mir eine andere warme Bleibe gesucht, um wieder normal zu leben. Geld gibt es natürlich nicht zurück. Aber von diesem Eigentümer würde ich keine Wohnung mehr anmieten wollen. Entschieden für die Wohnung habe ich mich, weil das Bewertungslevel auf 10 stand und alle nur gutes geschrieben haben. Vielleicht sind das alles "fake" Bewertungen anders kann ich mir das nicht vorstellen? Keine Ahnung wie die Leute so etwas schreiben können! Das einzige, was gut war, ist das Bett in dem ich geschlafen habe, die Matratze war in Ordnung. ab heute soll es wärmer werden und ich habe noch 5 Nächte vor mir diese werde ich noch in dieser Wohnung hausen. Ich komme hier 100% nicht wieder her.