Hôtel de Normandie bevindt zich in Centre Ville, een wijk in Amiens, en ligt vlak bij een treinstation. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Musee de l'Hotel de Berny en Tour Perret. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centre Culturel Léo Lagrange en Centre Culturel Le Safran een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Mégacité d'Amiens of Stade de la Licorne. Bekijk onze reisgids voor Amiens
1 bis Rue Lamartine, Amiens, 80000
In de buurt
Amiens Cathedral
5 min. wandelen - 0.4 km
Perret Toren
1 min. wandelen - 0.2 km
Het Drijvende Tuinen Park
9 min. wandelen - 0.8 km
Huis van Jules Verne
9 min. wandelen - 0.8 km
Hortillonnages (jardins flottants)
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Station Amiens - 4 min. wandelen
Lille (LIL-Lesquin) - 94 min. rijden
Restaurants
Tower Pub
2 min. wandelen
McDonald's
4 min. wandelen
La Graineterie
2 min. wandelen
La Croissanterie
6 min. wandelen
Isakaya
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hôtel de Normandie
Hotel in Centre Ville
Hôtel de Normandie heeft alles wat je nodig hebt. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en snelle uitcheckservice
Rookvrije accommodatie, een feestzaal en bagageopslagruimte
Een vergaderruimte en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel de Normandie hebben volop comfort dankzij gratis wifi en gratis kranten.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.30 uur tot 10.00 uur: EUR 8,50 voor volwassenen en EUR 8,50 voor kinderen
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Meer
Feestruimte
Gebouwd in 1920
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 14.00 uur en 19.00 uur, en van zondag t/m zondag tussen 08.30 uur en 12.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 08.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 6 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 7 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.10 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8.50 voor volwassenen en EUR 8.5 voor kinderen
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10.00 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 6 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 7 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-Vacances en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hôtel Normandie Amiens
Normandie Amiens
Hôtel de Normandie Hotel
Hôtel de Normandie Amiens
Hôtel de Normandie Hotel Amiens
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel de Normandie?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 6 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel de Normandie?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hôtel de Normandie van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 52, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10.00 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hôtel de Normandie inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel de Normandie uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel de Normandie?
Dit hotel ligt in Centre Ville, vlak bij Tour Perret en Berny's Museum. Ook Musee de l'Hotel de Berny en Huis van Jules Verne liggen op 10 minuten wandelen. Station Amiens ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Amiens St-Roch is het 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel de Normandie
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,6
Locatie
7,8
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 35 van 187 beoordelingen
10 - Uitstekend
35
Gastenscore: 8 - Goed. 69 van 187 beoordelingen
8 - Goed
69
Gastenscore: 6 - Redelijk. 52 van 187 beoordelingen
6 - Redelijk
52
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 187 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 14 van 187 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
14
Beoordelingen
8/10 – Goed
Marit
20 aug 2023
Positief: Personeel en service
Marit
1 nacht verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
3 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
6
Oud hotel in centrum, niet brandveilig, kleine gehorige kamers. Geen toilet op de kamer, wel douche. Klantvriendelijk en schoon !!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2022
6/10 – Redelijk
Gerda Vanden
Reisde met partner
14 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Het kunnen parkeren in de garage, ook nog na uitchecken, is een enorm pluspunt.
Vriendelijk onthaal, servicegericht
Het ontbijt is zeer verzorgd.
Er wordt goed gepoetst. Het hotel is wel afgeleefd en onze kamer was vreselijk klein. De badkamer had de grootte van een kast
Gerda Vanden
2 nachten verbleven in september 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
8 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Kamer op 4e etage beetje warm, geen fan , dus maar raam open. Maar verder schattig Frans hotel..
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2019
4/10 – Matig
Sydney
17 jul 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Cheap hotel in city center
You get what you pay for here. The room we had was tiny, just big enough for the bed. There wasn't any air-con, which was bad for us because it was about 30 degrees C the night we were there. We arrived in the late afternoon, but the hotel parking lot was already full so we had to find street parking. Luckily the street parking is fairly inexpensive, and it's free after a certain hour (6 or 7pm) until 9am. The plus side: it's right in the center, so you can walk to the main sights.
Sydney
1 nacht verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Jérôme, Le vast
30 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre impeccable
Jérôme
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Susan
Reisde met huisdieren, Reisde met partner
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely place to stay, very clean, so friendly, very welcoming to our dog. We left our car in the garage which was cheaper than the road too. Couldn't believe how close to the Christmas market we were, literally on the doorstep. The cathedral is close too, so beautiful. Highly recommend staying here
Susan
2 nachten verbleven in december 2025
4/10 – Matig
ingrid
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Personnel tres agréable et a l écoute de nos demandes
ingrid
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
frederique
15 dec 2025
frederique
1 nacht verbleven in december 2025
6/10 – Redelijk
Michel
7 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Chambre tres mal insonorisée. Petit dejeuner 8,50e plus léger (1 croissant, du pain, confiture, beurre doux, the ou café). Par contre, très bien placé, propre. Pas plus d'une à 2 nuits.
Michel
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Chrystel
Reisde met partner
2 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absence de serviette dans la chambre. La cuvette des toilettes est située à deux pas du lit, derrière un paravent en verre. La douche, proche du lit également, ne dispose que d’un rideau en plastique pour seule intimité et son receveur est endommagé (trou béant).
Chrystel
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Andre
1 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was not clean
Andre
1 nacht verbleven in november 2025
4/10 – Matig
Janice
10 okt 2025
Negatief: Netheid
Janice
2 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Marina
6 okt 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Do not stay at this disgusting place
Marina
2 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Aaron
26 aug 2025
Aaron
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Stefan
Reisde met familie
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Genau das richtige für einen Zwischenstop ohne Schnörkel
Stefan
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Couderc
12 aug 2025
Couderc
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Couderc
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Couderc
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Anders
Reisde met familie
18 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Anders
2 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Lionel
Zakenreiziger
8 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Changement de chambre
Chambre petite et salle de bains très moyenne
Pas d eau chaude le matin
Pas de télécommande pour la télé
Lionel
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Isabelle
9 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Simple mais bien
Hôtel simple mais très bien situé, isolation des chambres à revoir car un peu bruyant à l’intérieur de l’hôtel, plancher qui craque et portes qui couinent. Après pour le prix très abordable je dirais que c’est correct.
Isabelle
2 nachten verbleven in juni 2025
6/10 – Redelijk
Auger
4 mei 2025
Visie Amiens
Passage pour nuit, situé en centre ville, bruyant en extérieur et intérieur. Confort spartiate.
Ne pas oublier de demander un acces au garage.
Auger
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Lionel
28 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lionel
1 nacht verbleven in januari 2025
4/10 – Matig
Danielle
Zakenreiziger
9 okt 2024
Danielle
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Torsten
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten