Met behoud van opvallende originele kenmerken combineert dit appartement het oude met het nieuwe en biedt uitzicht over Alnwick Castle en het glooiende platteland van Northumberland .. Vierde verdieping: Allemaal op de vijfde verdieping (met lift). Open leefruimte. Woongedeelte: met Freeview-tv met BT-sportpakket. Eethoek. Keukenhoek: met elektrische oven, elektrische kookplaat, magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en wasmachine / droger. Slaapkamer 1: met kingsize bed en en-suite met douchecabine en toilet. Slaapkamer 2: met twee eenpersoonsbedden. Badkamer: met douche boven bad, toilet en verwarmde handdoek. . Centrale verwarming op gas, elektriciteit, beddengoed, handdoeken en Wi-Fi inbegrepen. Reiswieg en kinderstoel. Hondenbench op aanvraag beschikbaar .. Parkeergarage voor 1 auto. Niet roken. . Alnwick Old Brewery Apartment is een prachtig gepresenteerd appartement gelegen in het hart van het historische stadje Alnwick. Dit unieke gebouw was vroeger een werkende malthouse, is doordrenkt van geschiedenis en is omgebouwd tot een verzameling appartementen, die eenvoudig charme en karakter uitstralen. Alnwick Old Brewery Apartment bevindt zich op de vijfde verdieping, die indien gewenst bereikbaar is via een trap of een volledig operationele lift. Dit lichte en luchtige appartement biedt een prachtig uitzicht over een veld, met Alnwick Castle als achtergrond. De woonruimte is open en smaakvol ingericht. Er zijn twee slaapkamers en twee badkamers waardoor deze kwaliteitswoning een geschikte keuze is voor koppels, gezinnen of vrienden. Er is een breed scala aan voorzieningen, waaronder een bioscoop / speelhuis, restaurants, onafhankelijke winkels en een verscheidenheid aan pubs op loopafstand. Alnwick Castle, de thuisbasis van de hertog van Northumberland (en filmlocatie voor Hogwarts van Harry Potter!) is een populaire attractie voor bezoekers en ligt op slechts een klein stukje lopen. Of bezoek de Alnwick-tuinen; een spectaculaire interpretatie van een formele tuin, inclusief een grote waterval en giftuin en gasten kunnen dineren in het restaurant van de grootste boomhut in Europa. Alnwick Old Brewery Apartment biedt stijlvolle accommodatie die gemakkelijke toegang biedt tot het verkennen van de prachtige 20-mijl stuk erfgoed kustlijn aangewezen als een Area of Outstanding Natural Beauty in het oosten en de wilde en eenzame uitgestrekte gebieden van de heide bedekte Cheviot Hills in het westen. Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, het appartement ligt op 6,5 km van Alnmouth (per spoor op de belangrijkste oostkust lijn) of met de bus, 200 meter, die ook naar Alnmouth en het strand loopt. Strand 5 mijl. Winkel 100 meter, pub en restaurant 200 meter. Gratis wifi
30 stappen naar het appartement. lift aanwezig. Woning heeft een reiswieg, kinderstoel en een middelgrote hondenkooi voor uw gebruik tijdens uw verblijf.
deze cottage ligt in Alnwick. Bezoek Alnwick Castle en Bailiffgate Museum, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Northumberland Coast en Branton Lakes. Alnwick Playhouse en Lilidorei at The Alnwick Garden zijn ook een bezoek waard. Ben je graag buiten? Dan zit je goed in deze regio. Een potje golf of het volgen van een ecotour, het kan hier allemaal. Bekijk onze reisgids voor Alnwick
Newcastle, Engeland (NCL-Internationale luchthaven Newcastle) - 41 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Pizza Royale
3 min. wandelen
Sanctuary at Alnwick Castle
14 min. wandelen
The Ale Gate
8 min. wandelen
Dirty Bottles Inn
3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Alnwick Old Brewery Apartment?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Alnwick Old Brewery Apartment?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Alnwick Old Brewery Apartment van één nacht voor twee volwassenen op 6 nov. 2026 min. € 398, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Alnwick Old Brewery Apartment inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Alnwick Old Brewery Apartment uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Alnwick Old Brewery Apartment?
Deze cottage in Alnwick ligt op 10 minuten wandelen van Bailiffgate Museum en Alnwick Castle. Ook Alnwick Playhouse en Hulne Park liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Alnwick Old Brewery Apartment
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rosalyn T.
23 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Apartment in northumberland
Property was lovely and in a gd location
2 nachten verbleven in september 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ian Poupart
7 dec 2025
Very nice apartment nothing to complain about at all.
Very nice apartment nothing to complain about at all. A proper home from home. Great location.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Claire Parker
4 jan 2026
Great apartment right in the town centre.
Great apartment right in the town centre. Spacious living space and everything you need for a home from home experience. As the flat is high up you get great views out towards the castle and the roof windows give great views of the stars on a clear night.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Naomi Marris
5 sep 2025
We had a wonderful break here.
We had a wonderful break here. The flat was light and spacious and really well equipped. The furniture was very good quality solid wood and very comfortable. Lots of eating places in Alnwick and a Morrisons just across the road if you want to eat in. Alnwick castle was just a few minutes walk. Would definitely book again