Geheel appartement

Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

Een rij witte gebouwen met rode pannendaken, balkons en een verzorgd gazon.
Een kleine keuken met witte kastjes, een magnetron en een oven. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een tv aan de muur bevestigd.
Een compacte keuken met witte kasten, een magnetron, een spoelbak en een koelkast. In het woongedeelte staat een houten tafel en een witte bank.
Een slaapkamer met een houten hoofdeinde, een bed met witte lakens, een paar houten deuren en een gang naar een andere kamer.
Een terras met een tafel en stoelen, een hanglamp, een raam met houten luiken en een uitzicht op een aangelegde tuin.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 457 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Son Bou Gardens Sup is onlangs gerenoveerd met A/C, ideaal voor gezinnen met kinderen, gebouwd in mediterrane stijl. Met zwembaden en prachtige tuinen liggen deze appartementen in het lagere gedeelte van San Jaime, op slechts enkele meters van de winkels en het strand van Son Bou. Met een totaal van 420 appartementen, is het verdeeld in drie ruime gebieden, elk met een eigen zwembad, hoewel ze allemaal beschikbaar zijn voor gasten die in andere gebieden van het complex verblijven. Extra diensten en activiteiten worden aangeboden: bars, restaurants, supermarkt, speeltuin, duikcentrum, tennisbanen, medisch centrum en verschillende winkels. Het is belangrijk om te vermelden dat bepaalde kenmerken per accommodatie kunnen verschillen, hoewel ze allemaal dezelfde basisvereisten hebben. Ook worden niet alle diensten in het complex beheerd door Menorca Rentals, dus we kunnen niet garanderen dat ze in het laagseizoen allemaal beschikbaar zullen zijn. Alle woningen liggen op het zuiden en zijn gelijkvloers met overdekt terras of eerste verdieping met zonneterras. De woon-eetkamer en keuken zijn open en eenvoudig ingericht met alle basisbenodigdheden, zoals bestek, serviesgoed, keukengerei, enz. Deze appartementen hebben twee slaapkamers; de eerste is een tweepersoonskamer met twee aparte bedden met toegang tot een keurig klein terras aan de achterkant en de tweede is kleiner, maar heeft ook weer twee aparte bedden. Beide hebben ingebouwde kasten, airconditioning in de grootste slaapkamer, een wasmachine en plafondventilatoren. Ze hebben ook een badkamer met bad en bijbehorende douche, wastafel en toilet. Bij onze receptie vind je kluisjes, kleedkamers met douches en een opslagruimte voor koffers.



    Gasten die gebruik willen maken van de zwembaden op de complexen kan worden gevraagd een aankoop te doen in de aangrenzende snackbar (drankjes of eten / ligbed of parasol huren).



    Met ingang van het seizoen 2025 hebben we de toegangsvoorwaarden voor de zwembaden van het complex aangepast om de ervaring van de gasten te verbeteren. Het zwembad van de Son Bou Beach Club, gelegen aan de Carrer des Prat, zal gratis zijn voor alle gasten die verblijven met Menorca Rentals. Gasten zullen nog steeds toegang hebben tot de andere zwembaden in het complex; er kan echter een minimumtarief voor toegang of consumptie ter plaatse worden gevraagd.

    - Babybedje betaling 4,00 € per persoon per nacht

    - Hoge kinderstoel betaling 2,00 € per persoon per nacht

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 57 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie APM1880
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Alayor. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Torre d'en Galmés en Taula de Torralba d'en Salort. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Centro Zoológico Lloc de Menorca en Splash Sur Menorca een bezoekje brengen. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals fietsen, rotsklimmen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Alayor
Meer appartementen in Alayor
Kaart
San Jaime Mediterráneo

In de buurt

  • Een zandstrand met helder turquoise water en een verre klif.
    Playa de Son Bou
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een kustlandschap met helderblauw water, rotsachtig terrein en een houten omheining.
    Playa de Santo Tomás
    28 min. rijden - 22.5 km
  • Platja de Son Bou
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Haven van Mahón
    25 min. rijden - 24.5 km
  • Puerto Antiguo de Ciutadella de Menorca
    46 min. rijden - 43.7 km

Lokaal vervoer

  • Mahon (MAH-Minorca) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Menorca Experimental
    17 min. rijden
  • La Gondola
    6 min. wandelen
  • Restaurante La Vela
    20 min. rijden
  • Las Dunas Santo Tomas
    23 min. rijden
  • Can Julio
    14 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning?

Dit appartement in Alayor ligt op 1,4 km van Playa de Son Bou en op 5 km afstand van Playa de Cala Llucalari en Playa de Santo Tomás. Ook Torre d'en Galmés en Taula de Torralba d'en Salort liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment 'Son Bou Gardens Deluxe 2' with Shared Pool, Wi-Fi and Air Conditioning

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Férias em família

Pros: Gostámos em primeiro lugar da urbanização onde está localizado o apartamento, junto á praia. O apartamento estava equipado e tudo funcionava em condições de ser utilizado. Por ficar num res chão, o alpendre e o relvado eram locais muito usados para convívio familiar. O apartamento tinha a casa de banho remodelada e ofereceu excelentes condições, recebemos lençóis e toalhas durante a estadia. Na urbanização há vários supermercados, restaurantes, a pasteleira ficava a um minuto e com vista para a piscina, foi no nosso entender uma mais valia na nossa estadia também. Queremos voltar. Cons: As camas e colchões com bastante uso, não cumpriam as suas funções e não eram cómodas. No quarto mais pequeno as camas são realmente pequenas, talvez 1,80mt, não servem para pessoas, neste caso filho com maior altura. Falta de alguns acessórios na cozinha.