Gehele woning

La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC

Fotogalerie voor La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC

Een trap met houten treden en een metalen leuning, die leidt naar een balkon met uitzicht.
Een terras met een tafel en stoelen, een bakstenen muur en een raam met decoratieve flessen.
Een gebouw met een pannendak, een bakstenen gevel en een groot raam.
Een trap met een plafond van houten balken, een hanglamp en een uitzicht op een slaapkamer met een bed en nachtkastje.
Een moderne keuken met een eethoek, een houten trap en een bank met decoratief kussen.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 537
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC

  • La Carbonera is een charmant vakantiehuis in de provincie Ciudad Real, midden in Castilla-La Mancha. Met 140 m² volledig uitgerust, is het de ideale plek voor een authentiek verblijf op het platteland, geschikt voor maximaal 8 gasten.



    Het huis beschikt over een gezellige privéterras waar jullie in alle rust van het landschap van La Mancha kunnen genieten. Alle ruimtes zijn voorzien van airconditioning en er is snelle wifi voor een comfortabel verblijf.



    De omgeving is perfect voor liefhebbers van natuur en plattelandstoerisme. In de buurt liggen het Nationaal Park Tablas de Daimiel en het Nationaal Park Cabañeros, twee van de meest bijzondere natuurgebieden van Spanje. De regio is ook een topbestemming voor wijnliefhebbers, met de bekende herkomstbenamingen La Mancha en Valdepeñas. De beroemde Don Quichot-route loopt door het gebied, langs wijngaarden, molens en middeleeuwse kastelen, en biedt een unieke literaire en historische ervaring.



    Een perfecte keuze voor vriendengroepen of families die willen ontspannen, genieten van de Castiliaans-Manchegische keuken en het rijke natuurlijke en culturele erfgoed van Castilla-La Mancha willen ontdekken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Alaejos. Bezoek culturele hoogtepunten Iglesia de Santa María en Museo de las Ferias. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Zoológico La Era de las Aves en Centro Cultural "Salón Pósito". Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Alaejos
Meer vakantiehuizen in Alaejos
Kaart
Alaejos

In de buurt

  • Iglesia San Pedro
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Iglesia de Santa María
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Museum van het Verdrag van Tordesillas
    21 min. rijden - 37.0 km
  • Real Monasterio de Santa Clara
    24 min. rijden - 37.4 km
  • Castillo de la Mota
    29 min. rijden - 35.8 km

Lokaal vervoer

  • El Carpio Station - 16 min. rijden
  • Salamanca (SLM-Matacan) - 63 min. rijden

Restaurants

  • Bar el callejón
    3 min. wandelen
  • Los Toreros de Trabancos Restaurante
    5 min. rijden
  • J7
    7 min. rijden
  • Marcos Restaurante
    4 min. wandelen
  • Hostal Restaurante Marcos
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 537, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Carbonera – Country House for 8, Ciudad Real, Private Terrace & AC?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Alaejos ligt op 10 minuten wandelen van Iglesia San Pedro en Iglesia de Santa María. Ook Rivier Duero en Zoológico La Era de las Aves liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend