
Ko Siboya: Skivakanties
Boek een hotel + vlucht of auto samen om kortingen te ontgrendelen
Foto van Alexia
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Villa Cha-Cha Krabi Beachfront Resort
Sai Thai
De prijs was € 3.805, de prijs is nu € 2.733 per persoon
€ 2.733
per persoon
23 jan - 28 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Krabi (KBV)
8,2/10 Very Good! (156 beoordelingen)
Uitzicht vanuit het zwembad was prachtig. Jammer genoeg niet kunnen zwemmen in de zee aangezien vaak door bloed het strand weg overspoeld was. De kamer was redelijk ruim en netjes. Geen 4 sterren waardig. Eerder een 3 sterren. De badkamer was zeker niet 4 sterren. Eerder een 2 Sterren. Als je vanuit Bangkok naar Krabi gaat dan is het personeel in Krabi in vergelijking met Bangkok een stuk minder gastvrij. Wel aardig verder. De schoonmaakster kwam toch elke keer weer kloppen op de deur ondanks het bordje do not disturb. Het hotel is in mijn ogen niet 4 sterren waardig. Het perceel met de zwembaden en massage hut en prachtige omgeving zeker wel 4 sterren waardig.
De kamer zijn zo gehorig dat ik de buurman hoorde plassen.
Beoordeeld op 28 aug 2025

Ao Nang Phu Pi Maan Resort and Spa
Ao Nang
De prijs was € 5.765, de prijs is nu € 3.542 per persoon
€ 3.542
per persoon
23 jan - 28 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Krabi (KBV)
8,8/10 Excellent! (435 beoordelingen)
What a super luxe hotel! Staff was amazing. They were so friendly and willing to help. It’s a bit away from the beach but it’s a nice route with a lot of shops along. They also have a shuttle service several times a day to take you to the beach. Breakfast was the perfect mix between Europa and Thailand. Fresh cooked eggs every day! We really recommend this hotel highly!
Beoordeeld op 19 mrt 2025


The Lai Thai Luxury Condominiums
Ao Nang
De prijs was € 5.554, de prijs is nu € 3.712 per persoon
€ 3.712
per persoon
23 jan - 28 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Krabi (KBV)
9,2/10 Wonderful! (138 beoordelingen)
Wij hadden een 2 slaapkamer apartement met 2 badkamers en een mooi net keuken.
Hotel is pas gebouwd. Alles is heel ruim en netjes. Dichtbij tal van restaurantjes, winkeltjes, strand e.d.
Mooi groot 25 mtr bad en gym.
Beoordeeld op 28 aug 2017

Aonang Princeville Villa Resort and Spa -GHA WellHotel-beachfront
Ao Nang
De prijs was € 5.427, de prijs is nu € 3.733 per persoon
€ 3.733
per persoon
23 jan - 28 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Krabi (KBV)
8/10 Very Good! (334 beoordelingen)
Hotel en locatie zijn goed. Kamer ziet eruit zoals op de foto's. Gratis snoeppotjes op de kamer waren leuke toevoeging. Hotel ligt aan een drukke straat met veel winkeltjes en eetgelegenheden (als je rustiger wilt eten, kun je het beste linksaf slaan bij het hotel en dan een doodlopend straatje langs het strand inlopen). Aan de overkant van de straat ligt het strand, maar bij vloed kun je hier helaas niet met je handdoek liggen.
Het personeel was niet erg klantvriendelijk. We wilden een excursie boeken zoals in de infomap beschreven stond (incl park fee), maar bij de balie zeiden ze ineens dat het veel duurder was en dat de park fee nog betaald moest worden. Uiteindelijk zelf een privé excursie geregeld. Daarnaast wilden we even lunchen bij het hotel. We gingen aan een tafel zitten en minimaal 4 medewerkers hebben ons zien zitten, maar geen van allen nam de moeite om ons te helpen of op de hoogte te stellen dat we geen lunch konden krijgen. Na 5 minuten zijn we maar ergens anders gaan eten. Bij het uitchecken kregen wij een rekening gepresenteerd voor een glazen waterfles. Op de eerste dag hadden we een glazen fles van de kamer meegenomen naar het zwembad en daarna weer terug naar de kamer. Bij terugkomst hadden we maar 1 nieuwe fles ontvangen en hadden ze blijkbaar geregistreerd dat wij de fles stuk gemaakt hadden. Na controle van de kamer mochten wij dan toch vertrekken (zonder excuses van personeel).
Beoordeeld op 14 aug 2016
Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Amsterdam naar Ko Siboya
Alle reizen bekijkenDe prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.



Anana Ecological Resort Krabi
Ao Nang
De prijs was € 4.170, de prijs is nu € 3.129 per persoon
€ 3.129
per persoon
23 jan - 28 jan
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht zonder tussenstops inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Krabi (KBV)
9,4/10 Exceptional! (279 beoordelingen)
Wij hadden een pool villa geboekt, FANTASTISCH! grote kamer, 65inch tv met netflix, heerlijk bed, nespresso machine, water, sprite, fanta en cola stond klaar en was inclusief. Een fantastisch ontbijt, lekkere cappuchino!! En voor de prijs is dit echt niet duur. Tevens shuttel busje naar ao-nang het ligt namelijk wat buiten het centrum maar met een kleine 5minuten ben je er. Je kan natuurlijk ook een grab pakken voor 2euro. Voor herhaling vatbaar!
Beoordeeld op 20 jul 2023
Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Amsterdam naar Ko Siboya
Alle reizen bekijken*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
