
OT: Huisdiervriendelijke vakanties
Boek een hotel + vlucht of auto samen om kortingen te ontgrendelen
Foto van Paola Kervin
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
De prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Smy Carlos V Alghero
De prijs was € 906, de prijs is nu € 705 per persoon
€ 705
per persoon
30 apr - 5 mei
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Olbia (OLB)
8,8/10 Excellent! (429 beoordelingen)
Ligging net buiten het centrum, loopafstand. Prachtig uitzicht op zee vanaf de bar en restaurant. Fijn groot zwembad.
Beoordeeld op 30 sep 2021


Li Finistreddi Exclusive Country Retreat
De prijs was € 1.148, de prijs is nu € 969 per persoon
€ 969
per persoon
30 apr - 5 mei
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Olbia (OLB)
9,6/10 Exceptional! (155 beoordelingen)
Heel lief personeel , nette kamers en mooi uitzicht in de verte op zee
Wel een auto nodig !
Mooie en luxe ligbddeen rond het zwembad
Top hotel voor een paar dagen
Beoordeeld op 15 mei 2018
Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Amsterdam naar OT
Alle reizen bekijkenDe prijzen zijn in de afgelopen 48 uur gevonden. Klik voor bijgewerkte prijzen.

Hotel Brancamaria
De prijs was € 492, de prijs is nu € 414 per persoon
€ 414
per persoon
8 apr - 12 apr
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Olbia (OLB)
8,8/10 Excellent! (358 beoordelingen)
Prachtige locatie, klantvriendelijke personeel. Echter toen wij aankwamen werd ons medegedeeld, door de receptionis, die overigens super goed ontvangst gaf en alles goed uitlegde, dat het hotel de laatste nacht open was. Balen want wij wilden eerst kijken hoe het was en dan nog 1 nacht erbij boeken. Het restaurant was gesloten in de ochtend, omdat ze 8 kamers nog bezet hadden, werd het ontbijt in de lobby geserveerd, niks mee, maar je zit aan een klein buitentafeltje en ongezellig in de lobby op elkaar. Ook wilden wij de ochtend nog even, voordat we weer ging rijden bij het zwembad zitten, maar alle ligbedden waren weggehaald, omdat het hotel ging sluiten. Ze zeiden door de wind, maar als je een ligbed uit de wind had neer gezet, had dit makkelijk gekund. Dus wij waren hier niet content mee.
Beoordeeld op 6 nov 2019


Club Hotel Marina Beach
De prijs was € 572, de prijs is nu € 471 per persoon
€ 471
per persoon
8 apr - 12 apr
1 dag geleden gevonden
Retourvlucht inbegrepen
Amsterdam (AMS) naar Olbia (OLB)
7,4/10 Good! (75 beoordelingen)
Club Hotel Marina Beach is een groot opgezet hotel - lees massa. Persoonlijk vonden wij dat wij een nummer waren en geen gast. Ook de eetsituaties waren bijzonder chaotisch en stressvol. 1200 mensen moesten op 2 uur allemaal gegeten hebben. Het ontbijt was basic (geen verse producten, alles diepvries en ingekocht). Gelukkig hadden we een kamer die rustig gelegen was. Personeel aan het onthaal en in de eetzaal: onvriendelijk. Wij verbleven hier 3 nachten en waren blij dat wij konden vertrekken. Van de drie hotels die wij in Sardinië gedaan hebben, deze vakantie, was dit de minste.
Beoordeeld op 7 jul 2025
Niet gevonden wat je zocht?
Bekijk alle beschikbare reizen vanuit Amsterdam naar OT
Alle reizen bekijken*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
