Hotel Jakob ligt in Rapperswil, een wijk in Rapperswil-Jona. Rapperswil ZSG Veerbootterminal en Höcklistein WEIN & SEIN zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Knies Kinderzoo en Enea Baummuseum bezoeken. Wasserpark Alpamare en Grüningen Botanischer Garten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rapperswil-Jona
Hauptplatz 11, Rapperswil-Jona, Canton of St. Gallen, 8640
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Hotel Jakob?
Dit hotel ligt in Rapperswil, vlak bij Polenmuseum Rapperswil, Schloss Rapperswil en Stadtpfarrkirche St. Johann. Stadtmuseum Rapperswil-Jona en Liebfrauenkapelle liggen op enkele stappen afstand. Station Rapperswil ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Jona S-Bahn is het 19 minuten wandelen.