Een toevluchtsoord voor mensen die iets bijzonders waarderen en ervan genieten, idyllisch gelegen aan de rand van het bos, maar toch dicht bij het centrum van Zingst. Elk appartement is individueel ingericht met veel aandacht voor detail. Een open haard, sauna en balkons of terrassen nodigen uit tot ontspanning. Een prachtige tuin met een gezellige barbecue en speeltuin completeert de ambiance. Puur genieten – welkom in ons "Domizil im Ostseewald" (Huis in het Oostzeebos).
Geniet optimaal van uw vakantie en ontspan bij mooi weer in de tuin.
We hebben een gastvrije sfeer voor u gecreëerd. Naast een koelkast vindt u in het appartement ook een magnetron en een koffiezetapparaat.
Er is tevens een wasmachine beschikbaar.
Op verzoek plaatsen we graag een babybedje en een kinderstoel. Reist u met de auto? Een parkeerplaats is inbegrepen bij het appartement. Op de parkeerplaats bevinden zich tevens twee laadstations voor elektrische voertuigen.
Het appartement is ideaal gelegen voor strandliefhebbers.
En hier is nog een groot pluspunt: beddengoed en handdoeken zijn inbegrepen. Let op: roken is niet toegestaan in dit appartement. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Zingst. Bezoek culturele hoogtepunten Experimentarium Zingst en Ausstellung Sundische Wiese. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Tauchgondel Zingst en Gut Darß Avonturenboerderij. Bekijk onze reisgids voor Zingst
Zijn huisdieren welkom bij Coltsfoot, home near the Baltic Sea forest?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Coltsfoot, home near the Baltic Sea forest inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Coltsfoot, home near the Baltic Sea forest uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Coltsfoot, home near the Baltic Sea forest?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Zingst ligt op 2 km afstand van Experimentarium Zingst, Strand Zingst en Hondenstrand 15b. Ook Zingst Pier en Tauchgondel Zingst liggen op 2 km afstand.