Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi
In Zetel wacht dit 110 m² grote vakantiehuis op u, geschikt voor maximaal 8 gasten met 4 slaapkamers en 1 badkamer. U beschikt over een volledig uitgeruste, privékeuken. Wifi, Ambilight-tv in de woonkamer en in elke slaapkamer, wasmachine, droger en een eigen barbecue zijn aanwezig. Strandlakens worden verstrekt. Voor gezinnen zijn er een babybedje, een kinderstoel en gedeeld speelgoed en boeken voor kinderen beschikbaar.
Geniet van uw privé, niet-overdekt terras – ideaal voor buitenmaaltijden en ontspanning. Wordt het 's avonds koeler, dan kunt u de dag gezellig afsluiten in de rustieke buitenruimte op de loungebanken met een glas wijn en kaarslicht. Twee parkeerplaatsen bij het huis zijn inbegrepen en huisdieren zijn welkom. Houd er rekening mee dat feesten niet zijn toegestaan.
Het onderste gedeelte van het huis is rolstoeltoegankelijk, met deuren van 1 meter breed en een extra brede, inloopdouche. De drempelloze ingang en parkeerplaatsen direct voor de deur zorgen voor maximaal comfort. Een bakker vindt u op 150 meter. Een Grieks en een Duits restaurant, een supermarkt en een speeltuin liggen op ongeveer 300 meter afstand. Binnen 7 minuten met de auto bereikt u een zwemmeer, het natuurzwembad in Zetel, het buitenzwembad en de midgetgolfbaan in Bockhorn. Door de centrale ligging van Neuenburg bent u snel overal met de auto. Dangast ligt op 17 km. Het Zuidstrand in Wilhelmshaven, een belevingsboerderij en Oldenburg-Wechloy zijn in 20 minuten bereikbaar. De dierentuin in Jaderberg en Bad Zwischenahn in 25 minuten. Jever, Schillig, Carolinensiel, Butjadingen en Bremerhaven zijn in 30 tot 45 minuten bereikbaar.
- Huisdieren toegestaan betaling 20,00 € per huisdier
dit vakantiehuis ligt in Zetel. Bezoek culturele hoogtepunten Torf- und Siedlungsmuseum en UNESCO Werelderfgoed Waddenzee. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Luftkurort Wiesmoor Touristik en Strandbad Ottermeer. Marinemuseum en Centro Cultural Hispanico Wilhelmshaven zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals fietsen of wandelen. Bekijk onze reisgids voor Zetel
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Zetel ligt op 5 km van Naturfreibad Zetel en op 15 km afstand van Swin Golf en Rhododendronpark Hobbie. Ook Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Hundestrand liggen op 20 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Bei Heike 3' with Private Terrace and Wi-Fi
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Berend
19 okt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Zeer compleet huis, keurig netje en een vriendelijk ontvansgst.
Leuk verblijf gehad.
3 nachten verbleven in oktober 2026
Van een partnersite
8/10 – Goed
24 aug 2026
Das Haus hat uns gefallen.
Pros: Die Sitzecke in der Küche ist richtig gut. Gut essen und bequem sitzen.
Zwei Toiletten sind bei mehreren Personen angemessen.
Die Möbel haben uns auch gefallen.
Cons: Leider ist das Haus direkt an der Hauptstraße.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Nadine M.
20 sep 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie