Gehele woning
Awesome home in Smokovic
Dit vakantiehuis in Zemunik Donji is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Awesome home in Smokovic





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamers160 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Charming Holiday House in Ljubač with Private Pool and Mountain Views
Charming Holiday House in Ljubač with Private Pool and Mountain Views
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
CDA699
Over deze buurt

Smokovic
In de buurt
Kolovare-strand21 min. rijden - 14.1 km
Zeepoort22 min. rijden - 14.1 km
Brama Portowa22 min. rijden - 14.1 km- Winkelcentrum Supernova17 min. rijden - 10.5 km
- Forum22 min. rijden - 14.4 km
Lokaal vervoer
- Zadar (ZAD) - 10 min. rijden
Restaurants
- Caffe bar Sunset12 min. rijden
- Coffee & Cake13 min. rijden
- McDonald's13 min. rijden
- Mex13 min. rijden
- Sabunjar16 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Awesome home in Smokovic
Beoordelingen
10






