Gehele woning·Particuliere eigenaar

2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area.

Fotogalerie voor 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area.

Een zwembadgedeelte met een overdekt terras, een trap en potplanten.
Een terras met rieten meubels, witte parasols en een gebouw met een betegeld dak op de achtergrond.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een eethoek met een tafel en stoelen, een televisie en een groot raam met gordijnen.
Een moderne woonkamer met een houten eettafel, grijze banken en een televisie.
Een woonkamer met een flatscreen televisie aan de muur, aan weerszijden voorzien van bijzettafels met decoratieve vazen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area.

  • Voel je helemaal thuis in een gezellige familievilla op Zakynthos met een prachtige, weelderige tuin die tijdens je verblijf voor een heerlijke sfeer zorgt. De moderne Blossom Villa in Agrilia biedt plaats aan maximaal 6 personen en heeft ruim voldoende ruimte voor grote gezinnen of groepen vrienden die dol zijn op feestjes en bijeenkomsten.
    Geniet van de zon bij het privézwembad of op het strand van Kalamaki en Laganas, op slechts 5 minuten afstand van de villa, en laat je meeslepen door het prachtige landschap van de olijfboomgaarden.

    Privézwembad met weelderige begroeiing, ruime buitenruimtes, vlak bij de badplaatsen Kalamaki en Laganas.

    Modern tuinmeubilair, comfortabele woonkamer met uitzicht op het zwembad en de tuin, gazon. De luxe ligstoelen, een barbecue en een eettafel op het terras beloven eindeloze momenten in de buitenlucht en een prachtig uitzicht op de zonsondergang. Ideaal om helemaal tot rust te komen: het luchtige interieur bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer en een grote woonkamer. Een functionele en gezellige omgeving zorgt ervoor dat je verblijf comfortabel en ontspannen is.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Zakynthos vlak bij een waterpark. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Laganas en Strand van Alykanas. Nationaal Marien Park van Zakynthos en Kalamaki Crazy Golf zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en waterskiën. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Zakynthos
Meer villa's in Zakynthos
Kaart
Zakynthos, Ionian Islands Region

In de buurt

  • Twee boten, genaamd 'KANTAIN 3' en 'NIONIO', liggen afgemeerd nabij een heldere turquoise zee, met een zwemmer in de verte en bergen op de achtergrond.
    Nationaal Marien Park van Zakynthos
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een strand met rustig water, een eiland in de verte en enkele mensen op afstand.
    Strand van Laganas
    3 min. rijden - 3.0 km
  • Een jachthaven met een grote luxe jacht, een opvallende toren en historische gebouwen op de achtergrond.
    Aanlegsteiger van Zakynthos
    8 min. rijden - 6.8 km
  • Een kustpad dat naar een strand leidt met helder turquoise water, een berg op de achtergrond en een bananenplant in de voorgrond.
    Banana Beach
    23 min. rijden - 19.2 km
  • Kalamaki Beach
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Zakynthos (ZTH-Internationale luchthaven Zakynthos) - 7 min. rijden

Restaurants

  • Airport
    3 min. rijden
  • Taj Mahal
    2 min. rijden
  • Top Zante
    3 min. rijden
  • Rhoé Zakyntos
    3 min. rijden
  • Blends
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area.?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 Bedroom Villa Blossom with private pool, beautiful garden and BBQ area.?

Deze villa in Zakynthos ligt op 2 km afstand van Ionische Zee en Strand van Laganas. Ook Nationaal Marien Park van Zakynthos en Kalamaki Crazy Golf liggen op 5 km afstand.