Apartments Amico bevindt zich in Brodarica, een wijk in Zadar, en ligt bij de zee. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Borik Strand en Smalle Strand. Daarnaast kun je ook Etnologisch Museum van Zadar en Museum van Oud Glas bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Visnjik Sportcentrum of kies voor een avondje uit bij Arsenal Zadar. Bekijk onze reisgids voor Zadar
Dit appartement beschikt over parking, een wasserij en een snelle incheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Elk appartement is voorzien van een ledtelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, oven en kookplaat. Er zijn gemakken als een waterkoker en gratis theezakjes/instant koffie, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gemeubileerd balkon.
Apartments Amico heeft 6 kamers met een haardroger. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit appartement in Zadar is wifi gratis. Elke ledtelevisie van 43 inch heeft premium digitale zenders.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 6 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
Douche
Haardroger
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Led-tv van 43 inch met premium digitale zenders
Buiten
Barbecue
Gemeubileerd balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Hulp met excursies en tickets
Lokale kaarten
Reisgidsen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Fietsenverhuur
Geluiddichte muren
Ramen met dubbelglas
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 1 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 11 jaar.
Er zal 10 procent procent aan schoonmaakkosten worden aangerekend (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)
Toeslag voor beddengoed: EUR 5 per persoon, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren: EUR 6 per dag
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen middernacht en 02.00 uur
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Handdoektoeslag: EUR 5 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartments Amico Zadar
Apartments Amico Apartment
Apartments Amico Apartment Zadar
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartments Amico?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 6 per dag.
Hoe laat kan ik bij Apartments Amico inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen middernacht en 02.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apartments Amico uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 20 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Apartments Amico een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per voertuig.
Waar staat Apartments Amico?
Dit appartement ligt in Brodarica, op 2 km afstand van Zadar Station, Kalelarga en Kettingenpoort. Ook Arsenal Zadar en Kerk van Onze-Lieve-Vrouw der Gezondheid liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.