Hoshisunaso

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Over deze buurt

Hoshisunaso ligt in Yoron. Bezoek Yoron Kasteelruïnes en Kotohira-schrijn, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Strand van Akasaki en Oganeku-strand. Bekijk onze reisgids voor Yoron
Meer pensions in Yoron
Kaart
616-3, HIGASHIKU, YORON-CHO, OSHIMA-GUN, Kagoshima, 891-9306

In de buurt

  • Oganeku-strand
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Strand van Akasaki
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Kotohira-schrijn
    4 min. rijden - 2.1 km
  • Southern Cross Center
    6 min. rijden - 3.0 km
  • Udonosu-strand
    8 min. rijden - 4.3 km

Lokaal vervoer

  • Yoron (RNJ) - 17 min. rijden

Restaurants

  • ヴィーナス
    8 min. rijden
  • アネリア
    8 min. rijden
  • 泰斗寿司
    5 min. rijden
  • ブルースカイ
    8 min. rijden
  • 笑人達
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Hoshisunaso

Hoogtepunten van de accommodatie
Hoshisunaso heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Hoshisunaso?

Dit pension in Yoron ligt op 2 km afstand van Strand van Akasaki en Oganeku-strand. Ook Kotohira-schrijn en Yoron Kasteelruïnes liggen op 3 km afstand.