PACK Rishikesh Mohanchatti ligt in Yamkeshwar in de bergen. Bezoek Neelkanth Mahadev en The Beatles Ashram, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Rajaji en Patna-waterval. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals tokkelen, bergbeklimmen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Yamkeshwar
Mohanchatti Road, Village Bairagarh,, Rishikesh, Uttarakhand, 249304
In de buurt
Nationaal Park Rajaji
25 min. rijden - 15.8 km
Ram Jhula
36 min. rijden - 23.4 km
Triveni Ghat
40 min. rijden - 27.0 km
Patna-waterval
25 min. rijden - 15.8 km
Neelkanth Mahadev
32 min. rijden - 19.1 km
Lokaal vervoer
Motichur Station - 43 min. rijden
Dehradun (DED-Jolly Grant) - 93 min. rijden
Restaurants
Ganga View
17 min. rijden
Shivani’s Cafe
17 min. rijden
Rock Flour
47 min. rijden
Café Coffee Day
18 min. rijden
Soul Kitchen
16 min. rijden
Over deze accommodatie
PACK Rishikesh Mohanchatti
Hotel in de bergen
Dagelijks een gratis receptie, een tuin en een restaurant verwelkomen je bij PACK Rishikesh Mohanchatti. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een bagageopslagruimte, een natuurreservaat en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
De 60 kamers hebben volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikt PACK Rishikesh Mohanchatti over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij PACK Rishikesh Mohanchatti?
Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij PACK Rishikesh Mohanchatti van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij PACK Rishikesh Mohanchatti?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van INR 500 per huisdier, per dag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij PACK Rishikesh Mohanchatti inchecken?
Inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij PACK Rishikesh Mohanchatti uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat PACK Rishikesh Mohanchatti?
Dit hotel ligt in de bergen, op 20 km afstand van Patna-waterval, Tera Manzil Temple en Neer Waterfall. Ook Neelkanth Mahadev en Neelkantha Mahadev Temple liggen op 20 km afstand.