Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Aparthotel Invite in Krzyki bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek Aquapark Wrocław en Monument van Rota-meester Pilecki, plaatselijke attracties, of ga naar Renoma Warenhuis en Galeria Dominikańska als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij MOSIR of Centennial Hall. Bekijk onze reisgids voor Wroclaw
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een restaurant over een bar/lounge en parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een businesscentrum, conferentieruimtes en een conciërgeservice. Elk aparthotel biedt een kitchenette met een koelkast, naast gratis wifi en gratis kabelinternet. Een lcd-televisie, een televisie en roomservice (beperkte tijden) zijn enkele van de overige voorzieningen.
Aparthotel Invite heeft 105 kamers met een kluis en gratis flessenwater. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben kitchenettes met een koelkast en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. Elke kamer is voorzien van lcd-televisie. Hypoallergeen beddengoed en een strijkplank/strijkijzer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 06.30 uur tot 10.30 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: PLN 60 voor volwassenen en PLN 30 voor kinderen
Beperkte roomservice
Een bar/lounge
Een restaurant
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: PLN 100 per nacht
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Werkplekken
170 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 60 kg per huisdier
Toeslag: PLN 40 per huisdier per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Losloopgebied
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Handgreep in de douche
Hendels als deurklinken
Leuningen in de gangen
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Geldautomaat
Gratis kranten in de lobby
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kapsalon
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
Direct bij een congrescentrum
Direct bij een winkelcentrum
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
105 units
7 etages
Feestruimte
Gebouwd in 2014
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je PLN 40 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 60 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er zijn voer- en drinkbakken en een hondenlosloopzone beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan PLN 100.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer PLN 60 voor volwassenen en PLN 30 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: PLN 60 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: PLN 50 per dag
Toeslag voor huisdieren: PLN 40 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: PLN 100.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Invite?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 60 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van PLN 40 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Invite?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Invite van één nacht voor twee volwassenen op 17 mei 2026 min. € 53, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost PLN 50 per dag.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Invite inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Invite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Aparthotel Invite een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PLN 60 per voertuig.
Waar staat Aparthotel Invite?
Dit aparthotel ligt in Krzyki, op 15 minuten wandelen van Aquapark Wrocław en Centraal Station van Wroclaw. Ook Etnographisch Museum en Old Jewish Cemetery liggen op 2 km afstand. Station Wroclaw Główny ligt op 15 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Invite
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,2
Locatie
9,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 109 van 186 beoordelingen
10 - Uitstekend
109
Gastenscore: 8 - Goed. 55 van 186 beoordelingen
8 - Goed
55
Gastenscore: 6 - Redelijk. 14 van 186 beoordelingen
6 - Redelijk
14
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 186 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 186 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Naomi
8 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Absolutely fantastic stay here, easy check in, quiet and peaceful. The beds were so comfy and the room was spotless! Thank you!
Naomi
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Grzegorz
7 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
I recommend it!! Cleanliness, Modernity, cool breakfast, and friendly service.
Grzegorz
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
5 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Clean rooms, comfortable bed, easy check in
Julia
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
28 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Great room, nice staff, great location and transportation close by, car parking was good, only downside was noise from trams, otherwise was a great stay, I will definitely stay here again.
Mark
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karl-Heinz
5 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Das Apartment war grundsätzlich schön und auch in einem guten Zustand. Es lag allerdings neben einer vielbefahrenen und ziemlich lauten Straße. Leider verfügt das Apartment über keine Klimaanlage, so das man nicht vernünftig mit geschlossenen Fenstern schlafen konnte.
Karl-Heinz
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay, drinkable water was a good plus
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Simon Lee
22 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Friendly staff, the beds were so comfortable
Simon Lee
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
April
11 apr 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
It was a nice hotel.
April
5 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrzej
27 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Great location, modern and spacious.
Andrzej
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marfri
8 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A bit far from the town centre, but in the end it was worth it. Opposite the hotel, there is a tram and a bus that take you to the centre.
Marfri
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
STEPHANE
29 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Parfait
STEPHANE
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Viktor
14 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Sauber kann Man weiter empfehlen, nchtsnzi beanstanden .
Viktor
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
6 okt 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Sehr gute Unterkunft.
Peter
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
STEPHANE
15 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
I will come back
Chambre spacieuse et comfortable
Personnel à l’écoute
STEPHANE
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Martin
2 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Das Aparthotel Invite in Breslau hat mir sehr gut gefallen.
sehr schönes Zimmer mit separatem Schlafzimmer, kleiner Balkon, Küche, alles dabei
Das Frühstück war echt klasse
Einzig das parken war teilweise etwas schwierig
Martin
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tomasz
28 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Specious room and bath. Walkable to the main station. Great price for a great deal.
Tomasz
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mariola
24 apr 2022
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, communicatie
Very convenient location.
Mariola
8 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
KANGYUL
30 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
음식을 해먹을 수 잇는 주방공간이 잇어서 좋앗습니다 소파도 잇구요
KANGYUL
7 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
BBGC
4 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Staff were super helpful and let us leave our luggage in a room early for no charge as well as on the day we checked out. Very clean and tidy lovely rooms
BBGC
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jannik
19 nov 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Sehr freundliches Personal. Wir waren mit dem Zimmer äußerst zufrieden!
Die Anbindung ist gut, man kann ins Zentrum laufen wenn man etwas Zeit einplant, mit der Straßenbahn oder Taxi geht es schnell und unkompliziert.
Jannik
2 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sunkyung
25 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
적극 추천
전체적으로 만족했어요. 적극추천합니다.
sunkyung
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Gabriela Mondejar
17 jul 2025
Positief: Voorzieningen
Negatief: Communicatie
Falta de información en el check in
Gabriela Mondejar
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernt
21 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
Best apartment hotel 🌟🌟🌟🌟🌟
Very good beautiful comfortable place. Good staff. Restaurant. Service everything perfekt. They even upgrade ur room in case of opportunity.
Recommended 🌟🌟🌟🌟🌟 5 stars. Best apartment hotel i ever been. And iVe been to MANY.
Bernt
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Glenn
19 feb 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The room was very spacious. King sized bed in a bedroom with double doors to isolate it from the living/dining area. Modern lighting and close to the train station.
Glenn
1 nacht verbleven in februari 2023
Geverifieerd
4/10 – Slecht
MIESZKO
14 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Stayed only one night. Decent place but could improve. TV is very small and most of channels didn’t work due to bad signal reception. This place needs a microwave! My room was located in close proximity to train tracks and it was very difficult to fall asleep. Super annoying!