Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft een droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en vaatwasser. Een terras, een televisie en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Droogkast
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Mountainbiken in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Leider können wir aus Rücksicht auf unsere...
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SU_6-120351+6-288252
Vrbo Property
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Wittmund. X-Force Sports Club Cliner Quelle en Bensersiel NE Veerterminal zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museumshafen Carolinensiel en Klabautermann Indoor Park bezoeken. Planetarium Wangerooge en Wangerooge Eilandspoorweg zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals mountainbiken, wandelen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Wittmund
Zijn huisdieren welkom bij Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise?
Dit vakantiehuis in Wittmund ligt op 10 minuten wandelen van Museumshafen Carolinensiel en Deutsches Sielhafenmuseum. Ook X-Force Sports Club Cliner Quelle en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise Carolinensiel - Ferienwohnung 1 im Haus Meeresbrise